Tarot

Výklad karet

Chcete odkrýt svou budoucnost?

Vykládám tarotové karty, které mohou být vaším rádcem ve všech životních situacích. Poodhalí minulost, pomohou řešit přítomnost a napoví jak se chovat v budoucnosti.

Čeho se máme vyvarovat, co je důležité řešit a hlavně jak to řešit.

Karty ukážou, co dělat při obtížné životní situaci, já poradím možnosti řešení.

Karty působí jako pomocník a rádce těm, kteří si v momentální životní situaci neví rady. Napoví, kde děláme chybu a já pomáhám hledat odpověď jak vše napravit, snažím se poradit a pomocí rituálů bílé magie některé věci s klientem očistit.

Pomáhám lidem převážně v oblasti řešení partnerských vztahů, s volbou zaměstnání, s podnikáním a při rozhodování se v důležitých životních etapách (př.stěhování, parcely, apod.)

Vždy se snažím klienta podpořit a najít řešení v jeho životní situaci. Všechno lze řešit, ale někdy musíme přijmout změnu ve svém myšlení a v jednání.

 

Nevykládám na smrt, je to neetické. Nediagnostikuji zdravotní stav. Nevykládám na děti do 12 let, míchá se tím osud dětí.

Karty Vám nikdy nemohou říct konkrétní věci, jako například čísla sportky která vyhrají. Nedozvíte se telefonní čísla, adresy a jména jiných osob.

Karty vykládám na dálku po telefonu. Telefonuji já vám (vy telefon neplatíte) ve vzájemně předem dohodnutý den a hodinu po zaplacení služby na účet.

Objednávky na výklad karet přijímám pouze telefonicky, stačí prozvonit (9-17 hod), zavolám vám zpět. Při práci telefon neberu.

Tarot 

Automatická kresba

Pomocí automatické kresby se napojím na psychický stav klienta- probereme jednotlivé problémy a budeme řešit jak je čistit pomocí rituálů, nebo bylin.

Kresba také napoví něco o karmických záležitostech, které blokují další duchovní vývoj klienta.

Probereme jak se uvolnit a jak tyto věci vyčistit – jak na sobě pracovat.

Posouzení celkového stavu aury a energií.

Pokud je u klienta přivtělená bytost, lze ji pomocí kresby odhalit a pak řešíme jak ji odstranit, eventuelně s klientem pracuji na dálku a bytost odvedu – vše se ještě diagnostikuje pomocí kyvadla!

 

\

Krátký výklad cca 20 minut

$400 Kč
\

Cena automatické kresby

$450 Kč
\

Celý výklad cca 50 minut včetně automatické kresby

$800 Kč

Platba na účet: 2500353733/2010, variabilní symbol = číslo telefonu

 

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9