Irena Voigts Petráková

O mně

Léčitelstvím se zabývám na plný pracovní úvazek od roku 1995. Lidé se často ptají, jak jsem k tomu co dělám dospěla? Pocházím z lékařské rodiny a přesto jsem jako dítě byla několik let nemocná, měla jsem stále vysoké teploty, nikdo nevěděl co mi je a zda budu žít dál…

Kurzy, školy a školení, které mně hodně v životě pomohly

1994 - 1998

  Společnost přírodních léčitelů českých

1995 - 1997

Saloko – onkologická společnost

1996

  Mistrovský stupeň Reiki
  Masérská škola Refit

1996 - 2000

   Calábkova univerzita

1999

Kurzy radioniky a psychotroniky u Doc. Ing. Ivo Chudáčka, cSc

2000

Čínská medicína (Sinobiologická společnost)
Kurz Tarotu a šamanských technik Y. Herciková

2000 - 2001

Kurzy regresní terapie u Ing. A. Dragomireckého

2001 - 2003

Šamanské léčení u Rosa Monteverdi (Itálie)

2002 - 2003

Onuri akademie Moskva – Su-Jok 1-4

2003

PVŠPS Pražská VŠ psychosociálních studií (MUDr Růžička, Mudr Skála)

2004

ukončený dvouletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik (MUDrRůžička)

2005

Dornova metoda a Lymfatické masáže VŠ tělovýchovy a sportu

2008 - 2009

Astrologie I. – III. Ročník (E. Prokešová)

2011

EFT a Metrix – certifikovaný terapeut

2015

Rekonektivní terapie a Reconectoin

Rodiče pro mě nechali přivézt zahraniční léky, po kterých jsem sice na rok ohluchla, ale díky jim jsem nakonec i přežila. Paradoxem je, že moje teta byla už tehdy velice známá léčitelka a diagnostička (paní Božena Kamenická) Bohužel mě k ní ale rodiče léčit nevzaliDo sedmnácti let jsem trpěla častými chřipkami a angínami, měla jsem skoro padesátkrát zánět středního ucha – víte kolik kilogramů antibiotik jsem musela pozřít?

Po maturitě jsem se hned provdala a odstěhovala se do Prahy k manželovi. Celkem se nám narodily 3 děti. Manželství bylo první léta nádherné, ale asi po deseti letech nastávaly stále větší vzájemné problémy. Manžel stále víc pít alkohol, zjistila jsem jeho nevěry. Situaci jsem řešila po 21 letech manželství rozvodem. Tuctová záležitost? Mně ale vše prožité moc pomohlo v dalším životě.

Po první návštěvě léčitelky jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem také. Začala jsem pátrat, proč zrovna já jsem musela být tak nemocná? Proč jsem musela zažít tolik bolestných zkušeností? Co mám v tomto životě pochopit a jak si můžu sama pomoci? Dostala jsem se ne náhodou mezi léčitele, do Společnosti přírodních léčitelů českých v Praze. Zde se mě ujali a učili mě. Připadala jsem si zpočátku, jako Alenka v říši divů. Jak všechno mohli poznat a vědět? Práce s kyvadlem, regresní terapie, duchové, patogenní zóny, vztahy orgánů podle čínské medicíny, jak to všechno může tak fungovat?

Stala jsem se žákyní dvou vynikajících lidí, a to psychotronika a léčitele Milana Horáka a MUDr. Milana Kaliny, psychiatra v důchodu, který se léčitelstvím zabýval mnoho let. U Mudr Kaliny jsem následně rok praktikovala v jeho ordinaci. Po roce praxe a po zkouškách jsem byla diplomovaná Společností přírodních léčitelů českých jako bioterapeut.

V té době jsem se seznámila s Reiki, které mi hodně pomohlo v léčitelské praxi. Začala jsem tedy dělat kurzy u mistra reiki, paní Dr. Bronislavy Volkové, která žije v USA. U ní jsem se stala v roce 1996 sama mistrem Reiki učitelem.

V roce 2015 jsem absolvovala u Erika Pearla (USA) kurzy Reconnection healing. Tato nová zkušenost úplně změnila můj pohled na mou dosavadní práci. Úžasné účinky této terapie mi otevřely další cestu.

Samostatnou praxi jsem začala ve zdravotním středisku v Nových Ouholicích v roce 1995. Od roku 1998 praxe v Praze 9 Horních Počernicích.

Na jaře v roce 2004 jsem přestěhovala praxi z Prahy do Hradce Králové

Praxe v Praze 9 na Palmovce od r. 2009 následně v Praze 9

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9