Seichim reiki

Co je Seichim reiki?

Seichim Reiki (SKHM, Sekhem, Seichem) – je stará léčivá energie, používaná již ve starém Egyptě. Tato duchovní energie má jinou vibrační frekvenci, než klasické reiki. Seichim byla známá již ve starém Egyptě, kde s ní pracovali kněží ve svých chrámech.

Seichim pravděpodobně vzniklo již v dobách staré Atlantidy. Říká se, že Seichim je prapůvodcem všech systémů, které léčí formou přikládání rukou.

Zakladatelem dnešního Seichim se stal v roce 1980 Patrick Zeigler, který poté, co se mu podařilo přespat ve Velké pyramidě v Gíze (zůstal zde bez povolení úřadů) prožil několik mystických zážitků. Energii obdržel prostřednictvím zasvěcení súfijským mistrem v Khartoumu. Po návratu do Ameriky ještě kombinoval toto učení s klasickým Usuiho reiki.

V současné době je toto učení nabízeno v několika verzích, včetně rozdílných názvů, zato však s energií, která svou intenzitou stojí za to. Léčí ve fyzickém, psychickém, mentálním, emocionálním a duchovním těle, léčí karmu, blokády, psychiku.

Zasvěcení do Seichim je podstatně silnější a intenzivnější než Usuiho Reiki. Seichim Reikipracuje se symboly, silně zvyšuje energetický potenciál, zvyšuje tělesné, emocionální a duševní aspekty bezpodmínečné lásky, rozpouští zármutek, smutek, stres a další bloky, vyrovnává Jin a Jang, a zvyšuje spojení mezi Středním a Vyšším Já.

Někteří Mistři vyučují a rozdělují Seichim reiki do tří stupňů (tři úrovně, 7 facet), přičemž první dvě úrovně nahrazují I. a II. stupeň klasické Reiki – a teprve třetí úroveň pracuje se Seichim reiki.

Informace pro zasvěcení

Po dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

Seichim Reiki

Běžně se však Seichim reiki vyučuje ve dvou stupních

01

základní kurz

I. stupeň

První stupeň zahrnuje veškeré učivo, týkající se Seichim reiki – předání znaků. Podmínkou pro I. stupeň Seichim reiki tedy je, že žáci musí již mít za sebou I. a II. stupeň reiki Usuihosystému.

Pro koho je zasvěcení vhodné
Do Seichim 1 může být zasvěcen již absolvent Reiki 2.

Skripta a certifikát obdržíte e-mailem.

02

podmínkou je Reiki 3 mistr učitel

II. stupeň – Mistr/Učitel

Stupeň pro učitele, podmínkou je Reiki 3 mistr učitel

1. stupeň zasvěcení na dálku

$2 000,- Kč

2. stupeň zasvěcení na dálku

$2 000,- Kč

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9