Čištění na dálku

Čištění domů a bytů od negativních energií:

Každý prostor, ať je to dům, byt, nebo zahrada má svou energii. Určitě jste již zažili pocit, že někam vstoupíte a cítíte se krásně, je vám dobře a ani se vám nechce odejít. Jste uvolnění a plni energie. To je prostor, kde jsou čisté a pozitivní energie.

Také ale můžeme vstoupit do prostoru, kde se nám nelíbí, jsme zde stísněni, může nás začít bolet hlava a cítíme nevolnost. Rychle spěcháme z místa pryč a potom se cítíme unavení, bez elánu, bez nálady.

Pokud se chceme jen trochu starat o naše zdraví, tak bychom měli doma a na pracovišti nejen udržovat pořádek a čistotu, ale starat se i o energetickou čistotu svého bytu, nebo domu. V poslední části textu jsou vypsané některé praktiky očisty prostoru, které můžete sami vyzkoušet.

Čištění na dálku

Jak čistím prostory a odvádím duše (duchy) z domů.

01

čištění na dálku

Používám vlastní metody

Pokud pracuji s prostorem a čistím jej od různých energií, nebo duchů, používám mnou vypracované metody čištění. Vždy pracuji s prostorem i s klienty, které čistím na dálku. Dokáži se napojit na místo podle fotografií a adresy.

02

Kompletní čištění a ochrana

Čištění domů, bytů, osob a energetické ochrany

Po obdržení dohodnuté platby na účet, čistím vše na dálku z domova, tři večery po sobě, včetně osob, které zde žijí, nebo pracují . Součástí očisty prostoru je čištění osob, které zde žijí, nebo pracují a všem udělám energetické ochrany.

03

Fotografie

Stačí adresa a 2 až 3 fotky

Po telefonické dohodě stačí poslat e-mail s 2-3 fotkami místností, a přesnou adresu. Na fotografiích negativní energie vidím a cítím!

04

Komunikace

Reaguji co nejdříve

Do týdne zasílám diagnostiku bytu/domu, včetně ceny a termínu kdy mohu začít pracovat.

05

spiritualita

Práce s duchy

Pokud pracuji s duchy, používám technik víc, zjišťuji kdo to je a proč neodešel z tohoto místa. Ducha odvádím podobnou technikou, jako v regresní terapii, nebo metodou SRT .

06

Magie

Čištění magie

Čištění od magie je velmi náročné, k odstranění používám vše, co umím od mé šamanky Rosy v Itálii.

Čištění

Co se může v negativních energiích prostorů stát s lidmi?

Vnímaví jedinci se na takových místech necítí dobře, děti mohou být často nemocné, plačtivé, mají noční děsy. Při učení se nemohou soustředit. Dospělé může často bolet hlava, jsou hádaví, podráždění, trpí nespavostí, nemají energii a ráno po probuzení mají pocit únavy, jako by nespali.

Na pracovišti jde špatně kariérní postup, nebo nám nejde podnikání.

 

Jak vznikají energetické nečistoty a druhy negativních energií.

W

Negativní psychická energie

Psychická energie, která se uvolňuje při hádkách, negativních myšlenkách, závisti, krádežích, nenávisti, vzteku, zlosti, tragédii, silně ovlivňuje naše prostředí.

W

Negativní energie z nemoci

Pokud v bytě, nebo v domě bydlel někdo dlouhodobě nemocný, měl stálé bolesti, zde zůstává energie nemoci.

W

Duchové

Já tvrdím, že každý dům i byt má svého ducha. V některých domech se ale mohou usídlit i takoví, kteří nás ruší. Zvlášť ve starých domech, hradech, historických budovách. Neubližují nám, ale mohou postrašit citlivé jedince. Věřte dětem, když vám říkají, že někoho viděly. Děti je opravdu vnímají a vidí, stejně jako je vidí domácí kočky. Kočky se v přítomnosti ducha dívají na určité místo, mohou prskat, couvat. Zažila jsem to sama i v mém domě kde jsem žila s kočičkou.

W

Energie smrti

Nachází se v místech, kde někdo dlouho umíral, nebo zemřel násilnou smrtí. Tyto energie se mohou projevovat i na místech, kde byla v minulosti popraviště, vězení, lazarety. Energie zde zůstává i několik století, tak že pokud postavíte nový dům na krásné louce a nezjistíte minulost lokality, neděláte dobře.

W

Působení magie

Bohužel, i s magií se setkávám a často pracuji. Pokud někdo působí na dům černou magií, pro osoby v něm bydlící to přináší velké zdravotní problémy, neúspěchy v práci nebo podnikání, magie nese smůlu všem, kdo zde bydlí.

Čištění

Jak poznáme, že máme doma ducha?

Někteří lidé vidí duchy stejně jako člověka. Vidí, co mají na sobě za oblečení. Také je můžete vnímat třeba koutkem oka, když sedíte u stolu a náhle máte pocit, že někdo ze strany okolo vás prošel. Otočíte hlavu – a nic.

V přítomnosti duchů můžete cítit silný chlad, závan větru. V některých prostorách můžete slyšet kroky, i když nikoho nevidíte.

Bohužel jsou i duchové divocí, můžete cítit jejich dotek, mohou být hluční, shazovat různé věci z polic. Naštěstí to nebývá tak časté.

 

Kdo jsou duchové?

Jsou to duše zemřelých, které bloudí. Stane se, že neodešli do světla, protože zemřeli náhle při nehodě, byli zavražděni, nebo příliš lpěli na majetku. Někteří se nechtějí odpoutat od milovaných, nebo pozůstalých.

Duchové, kteří pomáhají, mohou být naši bývalí příbuzní. Ti se ovšem nejčastěji zjevují ve snech, cítíme je intuicí ve vypjatých situacích, kdy se nám snaží pomáhat, radit, nebo nás varovat.

Každá duše má dle tradic východní filozofie 42 dní na to, aby odešla do světla. Pokud to nezvládne, zůstává na Zemi a je nutné ji odvést do světla. Technik je několik, já používám nejčastěji techniky podobné jako v regresní terapii.

 

Když vám zemře blízký člověk

Když vám zemře blízký člověk, tak pokud to jde, nechte ho spálit až po 5 dnech od smrti a nevyhazujte mu hned jeho soukromé věci, které pro vás neznamenají nic, ale on je miloval. Netruchlete dlouho a dopřejte mu klid, netahejte ho zpět na Zem svými nářky. Pokud bude mít klid, tak až se znova inkarnuje, nebude to uplakané miminko (miminka si pamatují, kdo byly před narozením a pokud je bývalí příbuzní příliš dlouho oplakávají, nově narozeným duším je to líto, jsou to právě ta hodně plačící miminka).

 

Čištění

Patogenní zóny

Rozdělení patogenních zón podle škodlivosti:

W

Slabá

na hranici poznatelnosti, účinky organismus snadno eliminuje.

W

Silná

oslabuje nervový systém, vzniká lehká nervozita, její účinky zdravý organismus dokáže po nějaký čas eliminovat, nemocný však vykazuje stálé obtíže,které se ani léčbou nezlepšují , případně ještě zhoršují.

W

Dobře rozpoznatelná

účinky zdravý organismus dokáže dlouho eliminovat. Nemocného člověka však již zřetelně oslabuje a proces léčby prodlužuje.

W

Silná nervozita

nespavost, dysfunkce orgánů, zdánlivě nevyléčitelné chronické bolesti a nemoci, které se však pobytem mimo zónu rychle zlepšují. Zdravý organismus dokáže po krátký čas vzdorovat, nemocný již nikoliv.

W

Vznik silných degeneračních změn

a prekanceróz, deprese, bolesti neznámého původu nereagující na terapii, vystupňované obtíže předchozího stupně.

W

Vznik zhoubného bujení během několika let

ale chybí již zcela nervová reakce, a proto se v této zóně může cítit o něco lépe než v předchozí (je zákeřná). Poruchy orgánů tedy nejsou tak markantní (i když jsou těžké), bolesti většinou nervový systém není schopen přenést, spíše je patrná apatie, mírné přiotrávení špatně vyloučenými metabolickými produkty.

W

Vznik nezhoubných malformací

neklid doprovázející člověka i mimo zónu, dysfunkce orgánů, které se pobytem mimo zónu nelepší a je nutno je léčit, totéž s bolestmi, nervový stav je podobný stresu.

W

Během let vznik mutací a kancerogenních změn

může ale nemusí být nervová reakce (jedná se oblast prahu nervové reaktivity). Člověk pozoruje ztrátu svých fyzických sil, organismus rychle stárne.

Další stupně patogenních zón:

Dále existují ještě silnější zóny až do čísla 12, které se běžně nevyskytují, ale mohou způsobit smrt za několik měsíců, někdy dokonce ii hodin. Děti, nemocní a těhotné ženy jsou na tyto zóny až o dva stupně citlivější. Čím vyšší stupeň, tím kratší čas pobytu v zóně stačí pro vznik obtíží.

Dnes je všeobecně známo, že televizory, počítače, monitory, mikrovlnné trouby, mobilní telefony, transformátory, elektrické stroje a jejich vedení vyzařují negativní elektromagnetické záření. Delší pobyt v takovém prostoru způsobuje únavu a celkovou vyčerpanost. Pokud jsou tato pole velmi silná, způsobují leukémii, odvápnění, rozpad některých buněk a další nemoci v našem organismu.

Čištění

Čištění prostor od negativních energií, které můžete použít sami:

Ti, co u mě absolvovali kurz Reiki 2, umí čistit prostory od negativních energií (ne práci s duchy a s magií). Použijte to, co jsem vás učila.

 

W

Použití svíček

Oheň spaluje negace velmi dobře, tak že doporučuji zapálit svíčku občas v každé místnosti domu/bytu. Ideální je úplněk, kdy jsou jeho energie silné. Po úplňku vše lépe odchází a uvolňuje se.

W

Sůl

Ta čistí prostor silně. Doporučuji po úklidu vložit misky se solí (2-3 lžíce) do rohů místnosti a nechat je 24 hodin působit. Potom sůl vysypte a vyhoďte. Ne, abyste ji používali v kuchyni.

W

Aromatické lampy, vonné tyčinky

Nejen, že mohou příjemně provonět byt, ale také jej čistit. Pro silnější čištění je vhodná šalvěj, nebo citron. Pozor na alergie. Vůně prosím moc nekombinujte, z mnoha vůní se stává smrad.

W

Květiny

Čistí prostory, ale pozor, do ložnice nedávejte rostliny s mečovitým tvarem listů. Ty rozbíjí energie, a to se pro ložnici, kde máte odpočívat, nehodí. Tyto kytky (mečovité listy) milují negace, tak že se hodí do čekáren, na chodby, do ordinací, nebo tam, kde se lidé hádají. Zde tyto kytky dobře porostou, negace je živí.

W

Drahé kameny

Doporučuji je umístit na parapety oken, do rohů místnosti, k PC, nebo na stůl do misky. Nezapomeňte kameny pravidelně čistit ve vodě se solí a potom je znova nabít pomocí Reiki, nebo na sluníčku.

W

Sošky

Umístěte drobné sošky do místností tak, aby jejich oči koukaly směrem ke dveřím. Budou vás chránit a odrážet negace, které přichází z venku.

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9