Shamballa 12D Velmistr Shamballa

Co je Shamballa 12-ti Dimenzí a jak pracuje

Shamballa 12D je velmi silná, řekla bych nejsilnější, co jsem sama zažila. Realizuje vaše přání a myšlenky, propojuje vás s duchovními energiemi bytostí světla. Při práci s ní určuje Vaše vyšší já, kterou energii pro léčení daného člověka v dané situaci použít.

Tyto energie jsou čerpány ve vysokovibračním městě, Shamballa, které se nachází na Zemi, ale je to místo s tak vysokou vibrací, že pro nás není možné jej okem spatřit. Bytosti, které v tomto městě žijí, jsou připraveny nám kdykoli poskytnout svoji energii z této i dalších dimenzí a proto je Shamballa nazývána jako multidimenzionální systém léčení. Léčíte pomocí energií jak z této, tak z druhých dimenzí.

Po zasvěcení budete procházet velmi silnou očistou a duchovním růstem. Budete vnímat staré věci, které již nepotřebujete a lehce je opustíte.

12 dimenzí Shambally:

12 aktivací, zasvěcení pro 12 dimenzionálních úrovní a každá úroveň disponuje jednou vibrací Shambally. Shamballu 12D podporujíSaint Germaina, Wotona, Djwahl Khula, Matka Marie, Kwan Jin, kolektivní vědomí Lordů a LadiesShambally, andělů, archandělů a našich nebeskych bratrů a sester.

Podmínkou zasvěcení je Shamballa 1024, 2002, 3158

Absolventi obdrží po zasvěcení mailem skripta a certifikát.

Cena zasvědcení všech 12 stupňů

$4 000,- Kč

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

Informace pro zasvěcení:

Po telefonické dohodě budete dálkově zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční hodinu. Objednávky jedině telefonicky, stači prozvonit, zavolám zpět. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:
Fio banka, č.ú.:
2500353733/2010

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9