Kristova Shamballa

Co je Kristova Shamballa a jak pracuje

Ježíš Kristus jako jedna z nejvyšších bytostí světla a lásky nebyl dosud plnou součástí energie Shambally. Je totiž o úroveň výše, než patron tradiční Shambally, Saint Germain, a proto dosud působil Ježíš Kristus v Shamballe pouze částečně.

Protože však Zemi hrozí nebezpečí ohledně zvládnutí právě probíhající transformace, ze které mají neznalí lidé strach, tak Kristus s Pannou Marií souhlasil, že do Shambally zcela vstoupí, a pomůže v této době lidem planety Země. Nabízí pomoc ve formě této krásné nové duchovní energie, jež završuje celou linii Shambally.

Na rozdíl od dosavadní Shambally je hlavní postavou této energie právě Ježíš Kristus a jeho silná láskyplná energie. Ježíš Kristus reprezentuje mužskou energii a Panna Maria ženskou energii lásky.

Tento energetický systém přišel channelingem 15. března 2011, je tedy vibračně aktuální. Energie Kristovy Shambally je dosud nejsilnější, jaká byla. Je to čistá láska od zástupců nejvyšší galaktické rady, která dokáže uzdravit a odpustit úplně vše. Jediné, co potřebujete, je vaše rozhodnutí.

Toto zasvěcení vám přidává do aury dalších 10 000 mistrovských léčitelských symbolů Shambally, které byste si jako mistr tradiční Shambally stahoval/a usilovně až několik desítek let. Dalším energetickým přínosem je výrazné „ohřátí“ dosud věčně studené energie Shambally.

Jedná se o unikátní spojení energií:

Tradiční Shambally, jež je reprezentována Saint Germainem (Shamballa 1024 – 3999).
Energiemi Melchizedeka (Shamballa 12D).
A nyní nově Ježíše Krista, jež posunuje celou linii Shambally výrazně výše.
Plus plná energetická účast Panny Marie, Kristovy matky.

Kristova Shamballa je reprezentována Ježíšem Kristem (jako hlavní postavou), dále Pannou Marií (matkou Ježíše Krista) a samozřejmě Saint Germainem (mistrem transformace a přeměny) a Melchizedekem („kněz-král“).

Podmínkou pro zasvěcení  je: kompletní linie shambally (Shamballa 1024 – 12D).

Cena zasvěcení

$2 000,- Kč

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

Informace pro zasvěcení:

Po telefonické dohodě budete dálkově zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční hodinu. Objednávky jedině telefonicky, stači prozvonit, zavolám zpět. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:
Fio banka, č.ú.:
2500353733/2010

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9