Poradna přírodní léčitelství

Reference zasvěcení:

Práce s energií

Mirka - Shamballa 1024 1+2 level:

tak paní Petráková to teda bylo ……., V sobotu jsem z toho byla trochu popletená, v neděli jsem to vstřebávala a dnes mám běhavku. Byl to zážitek zatím úplně ze všech nejsilnější. Nejprve mně něco zarazilo do křesla, stály vedle mně dvě bytosti, pak na mně koukaly nějaké oči a zkoumaly mne, pak se kolem objevilo spoustu bytostí, měli barvu jak slunce (zářili) a najednou jsme byli v nějakém chrámu s kopulí, asi bazilika, taky bylo všude spousta světla a oni mi říkali, že mně musí nejprve vyléčit. Měla jsem za poslední dva roky gynekologické problémy, pak mně často bolel žaludek a měla jsem často zadní rýmu. Na všech těhto místech na mně působili, dole bylo brnění, žaludek se mi svíral a nakonec jsem chrčela z krku. Kdyby tam se mnou někdo byl asi by mi volal rychlou a vezli mně do blázince. To všechno pak přešlo a mohla jsem si užívat tu nádheru ve světelné kopuli společně s nimi. Bylo to nádherné a vůbec se mi odtamtud nechtělo, ale musela jsem zpátky. Myslela jsem, že je konec, ale najednou u mne byla moje babička a říkala, že mně provede. Oni mi rozvázali jednu nit s bývalým manželem a jednu s moji mamkou. Pak mně babička provázela jedním životem, v období kdy byly kněžky. Narodila se mi tam moje nynější mladší dcera, ale jako chlapec. Tak to je skoro všechno, něco malinko jsem si nechala pro sebe. Byl to tedy zážitek, moc děkuji. Přeji pěkný večer, Mirka.

Reiki 2 - Alena:

Zasvěcení doznívalo ještě před půl desátou, to jsem pořád seděla v tranzu,
bylo to hodně silné. Hlavně v oblasti hlavy (spánky), rukou a nohou, ještě
jsem z toho dost vedle. Zpočátku jsem cítilo hodně tlak, pak přišlo postupně
uvolnění, teplo.
Děkuji, až pročtu skripta, uvidím, jestli budu všemu rozumět, jinak se ozvu.

Psychická Reiki Věra:

předem bych Vám chtěla poděkovat za zasvěcení . Moje pocity byly hlavně v dlaních a postupně v rukách,
cítila jsem brnění až pocit jako když Vám přebrní ruka a tento pocit jsem měla ještě tak v devět hodin večer.
Pak jsem cítila jako když Vám něco projede páteří.
Při zasvěcení jsem ležela a můžu Vám říct, že když jsem vstávala asi o půl deváté, tak se mi jednak nechtělo a šlo mi to dost špatně protože jsem se cítila strašně těžká

Honza - Reiki 1:

Paní Petráková, srdečně děkuji, byl to nepopsatelně úžasný zážitek, tohle jsem opravdu ještě nikdy neprožil!!! A že bych v meditaci vydržel skoro hodinu, to jsem si také nedovedl představit. 

Jitka - Imara:

moc děkuju za zasvěcení do Imara Reiki, přiznám se bez mučení, že jsem asi po 15 min usnula, a probudila se přesně v deset večer, bylo mi nádherně, byla jsem odpočatá… na úvod se mi začalo – při rýmě – dobře dýchat, přestala jsem kašlat a míjely se mi nějaké obrazce před očima. Druhý den jsem zkoušela posílat energie kamarádovi, pálily mě ruce i nohy.
Jsem nadšená, máte ve mně velkou oddanou žačku, pokud se to takto ale smí napsat…. 

Petra - Andělská Reiki 1:

Byl to pro mě velký zážitek, cítila jsem jak mi celým tělem proudila teplá energie, a pak jsem byla v transu a probudila se po hodině a půl. Spavější a unavená od té doby jsem, ale už se to lepší.

Jan - Imara:

Tak jsem to opět já … Pocity ze zasvěcení? No bylo to hodně zvláštní, hodně toho nedokážu vůbec popsat slovy … začalo to jako bych viděl kulatou jeskyni s hořícími světly, jakoby zářili někde od zdola, nebyly vidět, díra do jeskyně nebyla jasná … a pak tam začali běhat symboly, jakoby japonské symboly, takové ohnivě zářivé …
Jednu chvíli jsem si připadal, jako když mám nad hlavou tornádo, začal jsem cítit i dlaně … pak jako bych neměl vůbec uzavřené tělo hlavou a lebkou, ale byl jsem široká roura která sahala až do vesmíru … to bylo krásné … jako by mě něco vytahovalo z mého těla a pak už si toho moc nepamatuji, buď jsem usnul, nebo jsem tu vůbec nebyl … bylo to celkem silné, cítím se docela unavený …
Za chvíli odjíždím makat k Janě a budeme tam do noci na výdej, no beru sebou Guaranu, tak to snad dám.
Irenko děkuji, a přeji ti krásné usměvavé dny … 

Dáša - Roh hojnosti:

včerejší zasvěcení do rohu hojnosti byl pro mě úžasný zážitek. Nevěděla jsem co mohu očekávat, ale toto předčilo mé představy. Takový duševní i fyzický prožitek mě opravdu překvapil. Dvouhodinové odpojení od reality bylo báječné. Překvapilo mě, že jsem vnímala okolí, každý zvuk a přitom moje tělo reagovalo samo na úplně něco jiného . Dělalo si samo něco jiného.
Bylo mi moc dobře. Děkuji. 

Anatol - Imara:

chtěl bych Vám poděkovat za to, že jsem měl možnost být zasvěcen od Vás do Imary. Mám pocit, že jsem se v této nádherné a silné energii našel…cítil jsem od samého začátku, že ji chci. Začal jsem s její pomocí léčit velmi úspěšně depresi mé manželky…po Týdnu léčby je manželka k nepoznání…cítí se dobře a projevy deprese jsou pryč. Začali se okolo mě dít zajímavé věci…objevili se průvodci – pomocníci…manželka s nimi komunikuje. I mě Imara odměňuje…cítím jak mnou proudí energie…cítím jakousi euforii…úžasný vnitřní klid a vyrovnanost, harmonii, lásku. Měl jsem potřebu se Vám svěřit se svými zážitky, protože mohu s Imarou pracovat díky Vám. 

Lenka Reiki 1:

Pocity nedokážu moc dobře popsat. Trochu se mi jakoby točila hlava a cítila jsem teplo v obličeji. Ale jen chvilinku. 

Eva - Reiki 1:

děkuji za zasvěcení, měla jsem příjemné pocity.  Cítila jsem brnění v nohách, rukách, v obličeji a v zubech. Nejvíce jsem to cítila v dlaních, trvalo to asi hodinu.

Dana - Reiki 2 :

Dobrý den,
moc děkuji za vše. Zasvěcení bylo opravdu úžasné. Těsně před desátou hodinou jsem začala slyšet jakési zvonění, přicházelo ke mě z levé strany a sílilo. Jako by někdo přicházel a zvonil na nějaký zvoneček. Pak to utichlo a cítila jsem, jak mnou prochází vlna energie. Stejně jako při zasvěcení do prvního stupně jsem cítila i tlak v dutinách pod očima (mívala jsem tam chronický zánět a po zasvěcení se mi neuvěřitelně ulevilo). Potom se ozvalo znovu to zvonění, tentokrát se vzdalovalo. Na chvilku se mi udělalo hrozné horko a pak jsem najednou věděla, že to skončilo. Podívala jsem se na hodiny a bylo 22.25. Okamžitě jsem si šla lehnout a když jsem usínala, před očima jsem měla jakési světélko, které jako by mi do očí prosvěcovalo z korunní čakry vnitřkem hlavy. Dnes si uvědomuji, že víc piju, což potřebuji, protože na to stále zapomínám. Ne, že bych měla nějak velkou žízeň, ale něco mě vždycky přinutí, abych si natočila sklenici vody a celou ji vypila. Takže to jsem vám shrnula asi tak všechny zážitky, které dosud mám. Dnes se pustím do studia skript a hned začnu s léčením na dálku. Mám několik blízkých, kteří to potřebují jako sůl.
Moji pejskové vás pozdravují a děkují za energii. Během zasvěcení byli moc hodní, měla jsem strach, že budou štěkat a rušit mě, ale slyšela jsem jen jejich spokojené oddychování. Nedá mi to a musím vám ještě napsat, jak úžasný je náš tibeťáček Bonýsek ve vztahu k reiki. Když mu není dobře, sám si přijde a reiki vyžaduje. Když na něj přiložím ruce, úplně zkamení a dívá se mi upřeně do očí. Prostě něco úžasného. Však tibetští mnichové tyto psíky vyšlechtili, aby jim roztáčeli modlitební mlýnky a zahřívali je během meditací. Bonýsek se ke mě dostal úplně nadpřirozeným způsobem a jsem přesvědčená, že mi ho poslali společně s reiki. To je ale dlouhá historie, se kterou vás nebudu unavovat. Ještě jednou za vše děkuji a přeji krásný víkend.

Daniela - Shamballa 12D:

tak k včerejšímu zasvěcení – nevím vůbec nic… Byla jsem před 22 hod. připravena, uvolněna a asi 5 minut před desátou jsem se ztratila…zdřímla jsem a probrala jsem se po půl jedenácté. No, je mi to i líto, ale asi to tak mělo být. Momentálně si připadám „nachlazená“ a včera mi nebylo vůbec dobře…

Gabriela - Reiki 1:

dekuji Vám za včerejší zasvěceni do Reiki 1a jak jsem slíbila, posilám par řádku o mých pocitech během zasvěceni.
Pocity to byly velmi intenzivní. Ani nevím, zda to budu umet dobře popsat, vyjádřit….. Před 23 hodinou jsem si šla lehnout, zavřela oči a relaxovala, ažjsem se dostala do polospánku, během něhož jsem několikrát pocítila silné přívaly energie. Ke konci si vybavuji 3 (možná 4) silné vlny energie fialové barvy,
Viděla jsem před sebou jen na chvilku jakousi obrazovku, kde vlevo dole byly jakési kódy, koukala jsem se na ne, ale neuměla jsem je v té rychlosti přečíst. A pak všechno utichlo, zmizelo a já cítila, že je rituál dokončen. Mela jsem potom takový zvláštní, klidný pocit.

Alena - Andělská Reiki:

Dobrý večer, měla jsem zapálenou svíčku a rozsvíceného anděla a při pohledu na ně jsem je viděla 2x, plamínek svíčky cestoval doprava a měnil se a byl skoro jako koule a také jsem viděla paprsky jak od anděla tak od plamínku svíčky jeden nahoru a myslím, že 3 dolu u svíčky. Bylo to kouzelné.

Jiří - Reiki 1:

Průběh zasvěcení byl docela zajímavý. Půl hodiny předem jsem provedl meditaci a absolutní uvolnění myšlenkové, duševní a tělesné. Pak jsem požádal o zasvěcení, důvody a správné rozprostření . Pak jsem pocítil 3 dost silné pocity. Něco jako by mne chtělo někam vtáhnout – nebylo to nepříjemné – doplněno světelným efektem. Pulzující žluté světlo. Pocity – bezpečí, síla, nadšení z něčeho nového, jistota. Pak jsem měl pocit že stojím pod vodopádem a padá na mě cosi ale voda to nebyla – pocity – svoboda, uvolnění, radost. Dále jsem cítil jak do jednotlivých částí mého těla proudí duhové jakoby cesty – pocity – pocit mírného tlaku na celém těle, brnění, teplotní výkyvy. A finále bylo vidění sebe na louce v alpské přírodě za jasného slunečného dne – pocity – spokojenost, pocit splnění úkolu, volnost. Následovalo poděkování, závěrečná meditace. Spánek byl dobrý
Vše šlo postupně po sobě, nepociťoval jsem žádné nepříjemné věci akorát chvíli se mi zdálo jako by toho na mě bylo moc. Celkově z toho mám dobrý pocit.

Eva - Imara 2:

Irenko dobry večer,
tak musím říci, že to dnes začalo bušením srdce “ v uších“ pres barvu zelenou, světlou lila jsem se dopracovala do zářivé moc pěkné barvy pres cely obzor, zase se zvedal na horizontu „kopec a nakonec zase byl květ a oko jsem primo cekala a pak už jsem cestovala celých 40minut,neumim popsat kde jsem všude byla, a nakonec zase to oko mrkalo,,,

Jana - Reiki 1:

máte pravdu bylo to strašně zvláštní, nejdřív se mi ruce jakoby zahřály, potom začaly brnět, HROZNĚ STĚŽKLY jak jste psala, že jsem s nimi nemohla ani pohnout a jakoby jsem cítila jak se mi něco pohybuje v rukách jako kdyby mi tam někdo přes konečky prstů naléval novou krev až jsem měla tento pocit a silné mravenčení v celém těle… Bylo to hrozně zvláštní, ale zároveň fajn! 🙂
Děkuji moc.

Lucie - Andělská Reiki:

Dobrý den, cítila jsem, že došlo k zasvěcení. Jak jsem si v 10h. lehla tak jsem měla úplně těžký tělo. Po chvilce mi byla zima a do 11h. jsem byla ještě taková unavená. Akorát zrovna začali sousedi vrtat do zdi tak mě to rušilo. Ty jo a jak mám vyřešit co mě může tížit na srdci. Může toho být víc.

Lucie - Reiki 2:

Děkuji Vám za zasvěcení. Cítila jsem silný tlak v oblasti třetího oka, jak i
kdyby mi tam tryskal gejzír energie a pak jsem nejednou usnula. 

Ilona - Psychická Reiki:

Bylo to jemnější než třeba u Imary, mělo to několik fází. Pokaždé jsem měla pocit, že se dostávám do nějakého víru a fyzicky jsem to cítila. Sem tam jsem viděla jakoby útržky příběhů a občas hlasy, všechno zdálky. V noci jsem měla zvláštní a pestré sny. Ale nejlepší byl dnešní den, od rána jsem tak nějak „nakopnutá“, mám spoustu energie a všechno je jakoby jasnější. Nevím jak přesně popsat ten pocit, ale je to moc fajn.

Vlaďka Reiki 2:

Dobrý den, při zasvěcení jsem se cítila opravdu příjemně, lehce a myslím, že jsem usnula. Ale nejdříve mi jako film před očima běžely jakési černobílé masy, hlavy či obličeje…neumím to popsat. To mi nejvíce utkvělo v mysli :o)). Cítila jsem cosi, zvláštní pocit v hlavě a pak teplo na prsou….pak si uvědomuji chodidla :o)). Snažím se stále s energií pracovat, dnes mi připadá, že je opravdu silnější, nežli před tím. Už se těším, až si to vyzkouším.

Lenka - Ra-Sheeba:

Děkuji za skripta i zasvěcení. Nevím, zda jsem se měla zapotit, ale nezapotila. Byla to velmi příjemná hodinka. Jestli mohu popsat své zážitky (někdy slova nevystihují prožitek) : nejprve jsem prošla obrovským světlem, pak temnotou, po té mne vyzvedli do vzduchu ,pak pod zem. U všeho jsem vnímala, že to má jiné vibrace. Nakonec zpět do těla člověka, rovněž jsem vnímala změnu vibrací . Potom mi přišlo pár odpovědí na otázky, které řeším v poslední době. trochu mi to „přicvaklo“ ruce k tělu. Tělesné vjemy byly jen příjemné, uvolnění a pocit tepla.

Iveta - Andělská Reiki 1+2:

Dobrý večer, Trochu se mi točí hlava, ale je mi příjemně. Cítila jsem velké teplo v rukách. Ještě teď mám pocit, že mi hoří. Trochu jsem upadala do polospánku a zjevovali se mi různé obrazy, něco mi i říkali, ale zapomněla jsem to. Cítila jsem přítomnost andělů….,,mám pocit, že jsem toho moc nevnímala, asi patřím mezi ty dřeva.

 

Ondra - Kristova Shamballa:

Moc děkuju, byla to neskutečná síla. Musím to v sobě postupně zpracovat, byl jsem pak úplně mimo. A dnes ráno průjem jak bič:).

Renata - Shamballa 1024:

Dobrý večer, ano zasvěcení jsem cítila skvěle. V rukou jsem cítila vítr a brnění a vnímala jsem úžasnou energii , která mnou protékala, ještě jsem něco takového nezažila.

5.10. 2009 Mirka - Shamballa 1024 1+2 level:

tak paní Petráková to teda bylo ……., V sobotu jsem z toho byla trochu popletená, v neděli jsem to vstřebávala a dnes mám běhavku. Byl to zážitek zatím úplně ze všech nejsilnější. Nejprve mně něco zarazilo do křesla, stály vedle mně dvě bytosti, pak na mně koukaly nějaké oči a zkoumaly mne, pak se kolem objevilo spoustu bytostí, měli barvu jak slunce (zářili) a najednou jsme byli v nějakém chrámu s kopulí, asi bazilika, taky bylo všude spousta světla a oni mi říkali, že mně musí nejprve vyléčit. Měla jsem za poslední dva roky gynekologické problémy, pak mně často bolel žaludek a měla jsem často zadní rýmu. Na všech těchto místech na mně působili, dole bylo brnění, žaludek se mi svíral a nakonec jsem chrčela z krku. Kdyby tam se mnou někdo byl asi by mi volal rychlou a vezli mně do blázince. To všechno pak přešlo a mohla jsem si užívat tu nádheru ve světelné kopuli společně s nimi. Bylo to nádherné a vůbec se mi odtamtud nechtělo, ale musela jsem zpátky. Myslela jsem, že je konec, ale najednou u mne byla moje babička a říkala, že mně provede. Oni mi rozvázali jednu nit s bývalým manželem a jednu s moji mamkou. Pak mně babička provázela jedním životem, v období kdy byly kněžky. Narodila se mi tam moje nynější mladší dcera, ale jako chlapec. Tak to je skoro všechno, něco malinko jsem si nechala pro sebe. Byl to tedy zážitek, moc děkuji. Přeji pěkný večer, Mirka.

9.10. 2010 Reiki 2 - Alena:

Zasvěcení doznívalo ještě před půl desátou, to jsem pořád seděla v tranzu,
bylo to hodně silné. Hlavně v oblasti hlavy (spánky), rukou a nohou, ještě
jsem z toho dost vedle. Zpočátku jsem cítilo hodně tlak, pak přišlo postupně
uvolnění, teplo.
Děkuji, až pročtu skripta, uvidím, jestli budu všemu rozumět, jinak se ozvu.

Psychická Reiki Věra:

předem bych Vám chtěla poděkovat za zasvěcení . Moje pocity byly hlavně v dlaních a postupně v rukách,
cítila jsem brnění až pocit jako když Vám přebrní ruka a tento pocit jsem měla ještě tak v devět hodin večer.
Pak jsem cítila pocit, jako když Vám něco projede páteří.
Při zasvěcení jsem ležela a můžu Vám říct, že když jsem vstávala asi o půl deváté, tak se mi jednak nechtělo
a šlo mi to dost špatně protože jsem se cítila strašně těžká

Honza - Reiki 1:

Paní Petráková, srdečně děkuji, byl to nepopsatelně úžasný zážitek, tohle jsem opravdu ještě nikdy neprožil!!! A že bych v meditaci vydržel skoro hodinu, to jsem si také nedovedl

 

Petra - Andělská Reiki 1:

Byl to pro mě velký zážitek, cítila jsem jak mi celým tělem proudila teplá energie, a pak jsem byla v transu a probudila se po hodině a půl. Spavější a unavená od té doby jsem, ale už se to lepší.

Jan - Imara:

Tak jsem to opět já … Pocity ze zasvěcení? No bylo to hodně zvláštní, hodně toho nedokážu vůbec popsat slovy … začalo to jako bych viděl kulatou jeskyni s hořícími světly, jakoby zářili někde od zdola, nebyly vidět, díra do jeskyně nebyla jasná … a pak tam začali běhat symboly, jakoby japonské symboly, takové ohnivě zářivé …
Jednu chvíli jsem si připadal, jako když mám nad hlavou tornádo, začal jsem cítit i dlaně … pak jako bych neměl vůbec uzavřené tělo hlavou a lebkou, ale byl jsem široká roura která sahala až do vesmíru … to bylo krásné … jako by mě něco vytahovalo z mého těla a pak už si toho moc nepamatuji, buď jsem usnul, nebo jsem tu vůbec nebyl … bylo to celkem silné, citím se docela unavený …
Za chvíli odjíždím makat k Janě a budeme tam do noci na výdej, no beru sebou Guaranu, tak to snad dám.
Irenko děkuji, a přeji ti krásné usměvavé dny … 

Dáša - Roh hojnosti:

včerejší zasvěcení do rohu hojnosti byl pro mě úžasný zážitek. Nevěděla jsem co mohu očekávat, ale toto předčilo mé představy. Tak ilný duševní i fyzický prožitek mě opravdu překvapil. Dvouhodinové odpojení od reality bylo báječné. Překvapilo mě, že jsem vnímala okolí, každý zvuk a přitom moje tělo reagovalo samo na úplně něco jiného . Dělalo si samo něco jiného.
Bylo mi moc dobře. Děkuji. 

Anatol - Imara:

chtěl bych Vám poděkovat za to, že jsem měl možnost být zasvěcen od Vás do Imary. Mám pocit, že jsem se v této nádherné a silné energii našel…cítil jsem od samého začátku, že ji chci. Začal jsem s její pomocí léčit velmi úspěšně depresi mé manželky…po Týdnu léčby je manželka k nepoznání…cítí se dobře a projevy deprese jsou pryč. Začali se okolo mě dít zajímavé věci…objevili se průvodci – pomocníci…manželka s nimi komunikuje. I mě Imara odměňuje…cítím jak mnou proudí energie…cítím jakousi euforii…úžasný vnitřní klid a vyrovnanost, harmonii, lásku. Měl jsem potřebu se Vám svěřit se svými zážitky, protože mohu s Imarou pracovat díky Vám. 

Lenka Reiki 1:

Pocity nedokážu moc dobře popsat. Trochu se mi jakoby točila hlava a cítila jsem teplo v obličeji. Ale jen chvilinku. 

 

Eva - Reiki 1:

děkuji za zasvěcení, měla jsem příjemné pocity.  Cítila jsem brnění v nohách, rukách, v obličeji a v zubech. Nejvíce jsem to cítila v dlaních, trvalo to asi hodinu.

Výklad karet

Jak můžete vykládat karty po telefonu, když mě nevidíte?

Napojím se na váš hlas, je to stejné, jako když předávám energii na dálku. Po napojení mohu vykládat karty tak, jako kdybyste seděl proti mně.

 

Vyložíte mi karty na milenku mého manžela?

Ne, není to vhodné. Vám by se také nelíbilo, kdyby si manželova milenka na vás nechala vykládat karty. Lze se ale podívat, jak si ti dva spolu stojí a jaký bude průběh jejich vztahu. Jak to bude vypadat později mezi vámi a manželem.

Vykládáte karty na děti?

Na děti do 15 let se karty vykládat nemají, protože jim tím mícháme osudem. Do 15 let je dítě napojené na matku a dítě má převážně svůj osud daný. Lze ale například pomocí karet vybrat vhodnou školu, pokud se dítě nemůže rozhodnout. Vykládám maximálně tři karty jak na tom dítě je.

Předpovídáte v kartách smrt?

Ne, je to neetické maximálně upozorním, že je třeba se tomuto člověku víc věnovat. Pokud ale hrozí například autonehoda s následkem těžkého úrazu, nebo smrti, upozorním na to. Každý si svůj osud z 40% tvoří sám, tak že pokud někdo ví, že se může něco nepříjemného v jeho životě dít a dá si pozor, nehoda se stát nemusí, nebo má mírnější následky.

Proč berete peníze za výklad karet, je to přece dar?

Beru peníze za svůj čas, který s vámi strávím a za své náklady na provozovnu, karty, svíčky a školy, které jsem absolvovala (takže mému daru jsem musela hodně a pomoci nákladným vzděláním – viz můj profil). Ceny za služby musím mít stanovené, protože pracuji jako živnostník a zákon žádá, abych měla za služby ceník stanovený.

Jaká je vaše úspěšnost při vykládání karet?

Moje úspěšnost je 80-90%. U některých klientů se plní vše, u někoho mají mé výklady zpoždění. Nejlepší jsou pro mě klienti, které vůbec neznám, hůř se vykládá kamarádkám. Vykládala jsem karty i do novin (Blesk) na volbu posledního prezidenta, a aniž bych politiky znala, (museli mi předložit jejich fotky), karty ukázaly na pana Zemana. Zde mám úspěšnost 100%. Můžete se podívat zde: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-volba-prezidenta/187907/nova-hlava-statu-podle-kartarky-bude-to-milos-zeman.html

 

Zasvěcení

Co je to zasvěcení?

Je to proces otevření energetických drah a čaker. Při každém zasvěcení se otevírají jiné energetické dráhy na jiných energetických úrovních.

 

Může být zasvěcený do Reiki každý?

Ano, každý kdo požádá, není náhoda, že jste se o Reiki dozvěděl a vybral si svého mistra. Každý žák si vybírá svého mistra tak, jak cítí.

 

Je u Reiki nějaká kontraindikace?

Zasvěcuji i miminka, když rodič, který je do Reiki již zasvěcen o to požádá. Zasvěcuji i lidi ve velmi pokročilém věku, nejstarší jsem měla paní 82 let. Pokud ale klient trpí těžkou psychickou poruchou, lepší je se poradit s lékařem, zde zasvěcení nedoporučuji. To platí i u klientů, kteří berou silná antidepresiva.

 

Proč prosazujete zasvěcení na dálku?

Zasvěcení na dálku je mnohem účinnější, než na kurzu společně s několika dalšími klienty. Při zasvěcení na dálku se věnuji pouze vám a zasvěcuji 3x za sebou. Nikdo druhý vás pak neruší kašlem, pláčem, nebo šoupáním nohou. Vy si vychutnáte zasvěcení doma v pohodlí, cítíte a vnímáte víc, než při zasvěcení kontaktním. Navíc ušetříte nejen čas, ale i peníze, protože zasvěcení na dálku je i levnější.

Jak se pak sám všechno naučím, když nejsem osobně na kurzu?

Po zasvěcení dostáváte velice podrobná skripta, a pokud máte dotaz, ráda jej zodpovím. Stačí mě prozvonit, nebo napsat e-mail.

 

Co si mám nechat zasvětit, chci to zkusit?

Pokud nemáte Reiki 1 a Reiki 2, které jsou z mého úhlu pohledu základem (základní škola), tak doporučuji začít od Reiki 1, nebo Andělské Reiki. Pokud již zasvěcení máte, musíte si vybrat sami podle toho, co vám říká intuice.

Kdy si mohu nechat udělat další zasvěcení?

Po každém zasvěcení tělo prochází 21 dní očistným procesem, energie se zde usazují a pracují. Je třeba se naučit pracovat s energií, do které jste již zasvěceni. Proto další zasvěcení doporučuji nejdříve po 4 týdnech až 3 měsících, záleží na tom, jaká byla po předchozím zasvěcení reakce a kolikáté zasvěcení již máte – jak jste energeticky silní.

Mohu se nechat zasvětit do Reiki znova?

Pokud to cítíte, tak ano. Mohu se na vás podívat pomocí kyvadla a zjistit, zda vaše stávající zasvěcení je v pořádku. Často zasvěcuji klienty od jiných mistrů, někteří z nich bohužel ani nezasvěcují, protože nemají mistrovský učitelský stupeň a vše dělají pouze pro peníze.

Jak dlouho mi zasvěcení vydrží?

Zasvěcení máte až do konce života. Pokud přestanete s Reiki pracovat a po letech znovu začnete, energie opět proudí naplno.

Jak se člověk po zasvěcení změní, co se v něm mění a co mu to umožní?

Mám zkušenost ,že se mění každý. Lidé si začnou víc všímat sami sebe, svého těla, svých pocitů, ale hlavně se dokážou lépe vcítit do druhého člověka, jsou empatičtí a hlavně zdravější. Uvědomí si, že jejich tělo je jen jejich a že je třeba o sebe pečovat preventivně, ne až když je něco bolí.

Tělem po zasvěcení prochází mnohem více energie, tak že jste zdravější, netrpíte tolik chřipkami a nemocemi jako dřív. A když vás pak začne něco bolet, umíte si poradit, pracujete sami na sobě. Samozřejmě, že čím máte víc intuice a vědomostí, tím větší si můžete poskytnout pomoc. Zasvěcením začíná vaše cesta, práce na sobě samém a učení se, jak vše zvládnout a přijmout to, co se vám v životě děje.

Mohu začít jakýmkoliv zasvěcením?

Dle mého názoru je dobré začít Reiki 1 a 2. To je základ ke všemu, skripta jsou velmi podrobná. Potom si už můžete vybrat jakýkoliv jiný systém.

Očista prostor odstranění přivtělených bytostí

Jak poznáte, kde je v bytě negativní energie?

Většinou je vidím, jako matný shluk energie v místě, kde se nachází. Vše si potom kontroluji speciálním pendlem (kyvadlem).

 

Jak poznáte, že mám přivtělenou bytost?

Někdy to cítím u práce s energií. Při automatické kresbě mi přivtělenou bytost nakreslí ruka sama, pak vždy kontroluji pendlem, kolik jich tam je, a jak dlouho jsou v těle usazené. 

 

Jaké děláte ochrany?

Ochrany aury, těla a domů dělám technikami, které jsem se učila u mé učitelky v Itálii. Kromě toho je provádím pomocí Boží pečeti.

 

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9