Ra Sheeba kurz

Co je Ra sheeba a jak pracuje

Velmi silné energie- mnohem silnější než Reiki – jsou to energie božstev egyptského boha Slunce Ra, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců.

Původ energie je v Egyptě, kde na tuto energetickou úroveň se dostávali pouze někteří strážci a se samotnou energií pracoval pouze faraon.

Ra-Sheeba je síla proudící do našeho těla i duše. Léčení pomocí Ra-Sheeby probíhá působením na čakry, mění naše elektromagnetické pole, DNA, zvyšuje nám vibrace a světlo ve všech tělech.

Po zasvěcení se mění klientům barvy aury často na zlatou, bílou a světle zelenou. Zvyšují se léčitelské schopnosti, mění se DNA a dál se zvyšují spirituální schopnosti zasvěcence.

Sheeba je v překladu sexuální a léčivá energie, která nám ukazuje cestu k bohu Ra.

Ra je cesta k bohu – energie centrálního slunce.

Pro koho je zasvěcení vhodné

Velká síla této energie trochu varuje. Správně by měl být zasvěcen pouze mistr Reiki, nebo Karuny, ale někdy zvládne tuto energii i absolvent Reiki 2. Vhodné být absolvent kurzu Kundalini Reiki, nebo Shamballa.

Je dobré vždy individuálně adepta vyhodnotit.

Cena zasvědcení 1 stupeň

$2 200,- Kč

Cena zasvěcení 2 stupeň

$2 200,- Kč

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

Informace pro zasvěcení:

Po telefonické dohodě budete dálkově zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční hodinu. Objednávky jedině telefonicky, stači prozvonit, zavolám zpět. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:
Fio banka, č.ú.:
2500353733/2010

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9