Kundaliní Reiki

Co je Kundalini Reiki a jak pracuje

Kundaliní Reiki se řadí k velmi silným léčivým energiím. Při zasvěcení jsou předávány postupně ve 3 stupních. Práce s těmito energiemi je velmi jednoduchá, bez znaků, jako například Shamballa, nebo Imara.

Po zasvěcení se zasvěcenému uvolní hlavní životní energie, energie kundaliní. Ta proudí přes čakry, které jsou po zasvěcení dále otevírány.

Kundalini Reiki čistí jemněhmotná těla, auru i duši a uvolňuje problémy ega. Po zasvěcení se zesilují kanály Reiki a probouzí se energie kundalini. Pročišťují a zvětšují se čakry a tím se posiluje ergetický systém těla.

V zasvěcení se předává:

  • energetické vyrovnání
  • diamant Reiki
  • krystal Reiki
  • DNA-Reiki
  • Reiki na poporodní trauma
  • Reiki prostorové
  • Reiki pro minulé životy

Jednotlivá zasvěcení se provádé v rozmezí 7 dnů

Zasvěcení probíhá na dálku.

Reiki

Jednotlivé stupně Reiki kurzů

01

Kundalini Reiki

I. stupeň

Otevírá a čistí hlavní energetický kanál a umožňuje tak energii proudit. Po zasvěcení se kundaliní probouzí. Žákovi je otevřena 7. a 4. čakra a  čakra dlaní. Naučí se léčit kontaktně, i na dálku. Z hlediska energie se rovná zasvěcení Kundalini-Reiki tohoto stupně všem třem stupňům systému Usui-Reiki.

02

Kundalini Reiki 

II. stupeň

Zasvěcení zesiluje kanály Reiki. Je probuzena energie a oheň kundalini, který dosáhne minimálně 3. čakry (solar-plexu). Po zasvěcení do druhého stupně bude žák připraven na úplné probuzení energie kundalini III. stupně.

Celý energetický systém je v tomto stupni vyčištěn, hlavně tři spodní čakry. Žák budete umět přijímat tolik energie, kolik potřebuje.

 

03

Kundalini Reiki

III. stupeň – Mistr/Učitel

Zasvěcení, které je pouze pro mistry učitele. Po tomto zasvěcení velmi silně proudí energie. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál. Do tohoto zasvěcení je zahrnuto i několik zvláštních zasvěcení.
V Kundaliní III se žák naučí, jak předávat zasvěcení dalším lidem.

Po dokončení tří stupňů Kundaliní Reiki obdržíte certifikát Mistr Kundalini Reiki. V prvních třech stupních se předávají hlavní vědomosti.

 

V případě zájmu je možné zasvětit následují stupně, kterým se říká boostery:

• Booster 1 – (stupně 4, 5, 6)
• Booster 2 – (stupně 7, 8 ,9)
• Booster 3 – (stupně 10, 11, 12)
V Boosterech se již nepředávají další znalosti, jen se zesiluje energie. Za každý ucelený Booster obdržíte mistrovský certifikát.

01

Kundalini Reiki

Booster I

Zasvěcení ve stupních 4 – 6 navýší energetický potenciál Mistra/učitele Kundalini Reiki. Tato zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Zdvojnásobí se energetická úroveň 2x. Po ukončení Kundalini Reiki Booster I. můžete do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

02

Kundalini Reiki

Booster II

S dalšími zasvěceními stupně 7 – 9 dosáhnete plné úrovně Kundalini Reiki. Tato zasvěcení slouží k dalšímu zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Oproti Kundalini Reiki 3 je energetická úroveň čtyřnásobná. Uzavřením Kundalini Reiki Booster II. můžete do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

03

Kundalini Reiki

Booster III

Se zasvěceními stupně 10 – 12 dosáhnete úplné úrovně Kundalini Reiki, tedy té nejvyšší úrovně – energetická úroveň osminásobná. Toto zasvěcení vám přinese nové stavy vědomí, včetně mystického osvícení. Kundalini Reiki vás harmonicky propojí s vesmírem, zaktivuje DNA a otevře jasnovidné schopnosti.

 

Kundalini Reiki

Pro koho je zasvěcení vhodné

Pouze pro Mistr/Učitel v klasickém Usuiho systému (nebo Mistry Karuna, či Seichim Reiki).

Při absolvování Kundalini Reiki po částech je nutné dodržet vždy tři stupně jako celek. Po absolvování prvních tří stupňů (s odstupem 7 dnů mezi zasvěceními) dostanete certifikát Mistra/Učitele.

Totéž platí i v případě jednotlivých Boosterů, z nichž každý obsahuje tři stupně. Certifikát dostáváte za každý ucelený Booster.

Pokud jste Mistrem Reiki, je vhodnější, když budete Kundalini Reiki absolvovat v příslušných intervalech celou naráz. V tom případě obdržíte jeden certifikát za všech 12 stupňů Kundalini Reiki. Absolvování celé linie naráz má výhodu finanční slevy.

Kundalini Reiki I. + II. + III. Stupeň

$2 500 Kč

Kundalini Reiki Booster I - (stupně 4+5+6)

$600 Kč

Kundalini Reiki Booster II - (stupně 7+8+9)

$600 Kč

Kundalini Reiki Booster III - (stupně 10+11+12)

$600 Kč

Celá linie komplet – sleva

$3 600 Kč

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.:
2500353733/2010

 

Informace pro zasvěcení

Po dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Objednávky prosím telefonicky (stačí mě prozvonit, zavolám vám). Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9