Práce s energií

Práce s energií, na dálku, energetická masáž

Na dálku pracuji s klienty ve všední den v časech 9-23 hodin, dle předchozí vzájemné telefonické dohody (stačí prozvonit, zavolám zpět).

K práci s energií na dálku potřebuji poslat mailem fotku klienta, datum narození a místo, kde se zdržuje

Práci a postup terapie pomocí energií, jsem si vypracovala během mnoha let mé profesní práce-léčitelské praxe (od roku 1994). Používám nejen intuici, ale i znalosti z různých seminářů a škol. Pracuji s pomocí několika energetických systémů: Reiki, rekonektivní terapie, Boží pečeť, a dalšími technikami dle potřeby .

Zaměřuji se na práci s psychikou, neboť jsem přesvědčena, že všechny nemoci pochází z nesprávného myšlení, nezdravých pocitů, strachů a všech emocí, při kterých dochází k energetické nerovnováze v těle.

Energetická masáž uvolňuje psychiku, omlazuje a regeneruje tělo i duši.

Klienti prochází během sezení různými fázemi pocitů psychických, či tělesných. Vždy záleží na tom, jak klient zvládal do doby, než mě prvně navštívil svůj život, své stresy a kolik má v sobě nezpracovaných blokád od narození do současnosti.

První dvě sezení vždy čistím auru, čakry, energii páteře, meridiány těla, uvolňuji karmické a psychické bloky. Bez těchto procedur se těžko hledá pravá příčina nemocí, bolestí a problémů.

Třetí a další sezení jsou již zaměřené na příčiny, které jsem určila z reakcí klienta z předchozích sezení. Jsou ale klienti, kteří reakci nemají, nebo ji pociťují až po třetím sezení.

Někdo může být málo citlivý, nebo má tolik neuvědomovaných blokád, že trvá déle, než se tělo energeticky pročistí a propracujeme se k podstatě problému.

Cena za jedno dálkové sezení:

Dospělí

$600 Kč

Děti

$200 Kč

práce s energií

Péče o děti

Děti jsou nejlepší klienti, jsou bez zábran, rychle na terapii reagují. Vynikající výsledky jsou zaznamenané při strachu ze školy, u dětí z neuspořádaných rodinných vztahů (hádající se rodiče, rozvod). Energie působí jako prevence před chřipkovým obdobím, při rekonvalescenci, alergiích, nebo častém onemocnění angínou, či průdušek.

 

kontakty

Mobilní spojení

(420) 603 202 309

Adresa provozovny

Teplická 44, Praha 9