Poradna přírodní léčitelství

Často kladené otázky:

Práce s energií

Jak jste přišla ke svým schopnostem?

Nejčastější otázka. Všem odpovídám, aby si přečetli můj profil, tam je o mém životě napsané vše. 

Jak může energie fungovat na dálku?

Na dálku funguje stejně jako zasvěcení na dálku. Na základě informace o klientovi: jména, data narození, místo bydliště, eventuálně e-mailem poslaná fotka. Terapeut se napojí a pracuje tak, jako by klient byl s ním fyzicky přítomný. Mám dost zkušeností, nejdál jsem pracovala do Kuvajtu a USA.

 

Mám po terapii nějaká omezení?

Ne, žádná omezení nejsou, jenom počítejte s tím že pokud je tělo oslabené stresem, nebo nemocí, tak můžete zpočátku cítit únavu, žízeň a potřebu spánku. Nebraňte se tomu a odpočívejte.

Je tato metoda vhodná pro seniory, těhotné a děti?

Samozřejmě. Při terapii dochází k návratu do původního stavu harmonie. Metoda nemá žádné kontraindikace. Je třeba si ale uvědomit, že pokud tělo léta ničíme stresem, nevhodnými potravinami, alkoholem, nemůže dojít k vyléčení po jednom sezení. Většinou ale stačí 3-4 sezení.

S jakými zdravotními problémy metoda pomáhá?

Tím, že harmonizuje komplet celé tělo, lze pracovat se všemi problémy. Prokázané výsledky jsou nejvíc zaznamenány u:

Stres,
Únava
Nemoci pohybového ústrojí
Bolesti páteře
Zažívání
Parkinsonova nemoc
Problém s ledvinami
Doléčení po operacích

Vyřeší se mi během jednoho sezení víc problémů?

Ano, vždy se vyřeší víc problémů najednou i tělesných i psychických. Mnohdy i karmických. Dojde k pochopení a přijetí toho, co se klientovi v životě děje.

 

Pracujete s rakovinou?

Patří do rukou lékařů, ale lze uvolnit pomocí energie strachy, které má klient uložené v podvědomí a díky tomu se tělo dokáže nastavit na program zdraví. Zde někdy bývá vhodné, aby si nemocný sám udělal kurz Reiki a snažil se na sobě pracovat přikládáním rukou. U nemoci je každá pomoc vhodná.

 

Jakým způsobem pracujete s energií, jaké energie používáte?

Dvacet let jsem pracovala klasickými léčitelskými technikami, které jsem studovala u renomovaných léčitelů (např. MUDr. Kaliny, Milana Horáka, Jindřicha Paseky). Po přiložení rukou vnímám a vidím vnitřním zrakem orgány a bloky v těle, ty pak rozpouštím a uvolňuji pomocí energie. Při práci na dálku se na klienty napojím a cítím jejich bloky.

Jaké mohu mít v těle bloky a z čeho?

V místech těla, kde energie neproudí správně, se tvoří blok, je to jako zanesené potrubí. Bloky se tvoří nevyváženou psychikou (Například závistí, vzteky, žaly, strachy, nepřijetím životního úkolu, atd). Dále nevhodnou stravou, alkoholem, dýcháním znečištěného vzduchu, nedostatkem tekutin, apod.

Je práce s energií na dálku účinná?

Ano, je velmi. Při práci na dálku je však někdy účinnější, pokud s klientem pracuji 2x týdně. Výhodou je, že nemusíte z domu. Na dálku pracuji hlavně po večerech, tak že potom můžete klidně usnout v pohodlí domova.

Jak dlouho mi energie vydrží?

Jak u koho. Záleží na tom, jak se klient chová. To je jako by jste se ptali, jak dlouho vydrží umyté ruce. Ale po uvolnění bloků  z těla se všichni cítí mnohem lépe.

Poznámka k zamyšlení:

Mnoho lidí si myslí, že o jejich zdraví se musí starat lékaři. Ano, lékaři se starají, ale pokud by každý člověk o své zdraví pečoval preventivně, vnímal své pocity a dělal to co cítí jako správné včetně životosprávy, byl by zdravější a lékaři by neměli tolik občas „zbytečné“ práce s pacienty, kteří si nemoci zapříčinili sami (přejídáním, stresem, alkoholem, cigaretami, apod.)

Tělo jsme dostali, abychom se o něj starali, je to „kabát“ naší duše. Určitě nepůjdeme ven ve špinavém kabátě bez knoflíků. O kabát se staráme, čistíme ho, pečujeme o něj. Zrovna tak bychom měli pečovat o své tělo. Rozdíl je v tom, že kabát dáme jednou do čistírny a je nějaký čas čistý. Pokud máme ale zanesené a zašpiněné tělo, nejde vyčistit jednorázově. 

Pokud dostanete angínu, berete chemické prášky několikrát denně 3-7 dní. Ano zabere to, ale příčina nemoci v těle zůstává. Alternativní způsoby léčení jdou do hloubky, do podstaty, do příčiny. Proto je třeba si uvědomit, že alternativní péče trvá déle, ale pokud o sebe začnete včas pečovat tělo i duše se vám odmění zdravím a pohodou. Věřte, že vím ze zkušenosti své i mých letitých klientů.

Výklad karet

Jak můžete vykládat karty po telefonu, když mě nevidíte?

Napojím se na váš hlas, je to stejné, jako když předávám energii na dálku. Po napojení mohu vykládat karty tak, jako kdybyste seděl proti mně.

 

Vyložíte mi karty na milenku mého manžela?

Ne, není to vhodné. Vám by se také nelíbilo, kdyby si manželova milenka na vás nechala vykládat karty. Lze se ale podívat, jak si ti dva spolu stojí a jaký bude průběh jejich vztahu. Jak to bude vypadat později mezi vámi a manželem.

Vykládáte karty na děti?

Na děti do 15 let se karty vykládat nemají, protože jim tím mícháme osudem. Do 15 let je dítě napojené na matku a dítě má převážně svůj osud daný. Lze ale například pomocí karet vybrat vhodnou školu, pokud se dítě nemůže rozhodnout. Vykládám maximálně tři karty jak na tom dítě je.

Předpovídáte v kartách smrt?

Ne, je to neetické maximálně upozorním, že je třeba se tomuto člověku víc věnovat. Pokud ale hrozí například autonehoda s následkem těžkého úrazu, nebo smrti, upozorním na to. Každý si svůj osud z 40% tvoří sám, tak že pokud někdo ví, že se může něco nepříjemného v jeho životě dít a dá si pozor, nehoda se stát nemusí, nebo má mírnější následky.

Proč berete peníze za výklad karet, je to přece dar?

Beru peníze za svůj čas, který s vámi strávím a za své náklady na provozovnu, karty, svíčky a školy, které jsem absolvovala (takže mému daru jsem musela hodně a pomoci nákladným vzděláním – viz můj profil). Ceny za služby musím mít stanovené, protože pracuji jako živnostník a zákon žádá, abych měla za služby ceník stanovený.

Jaká je vaše úspěšnost při vykládání karet?

Moje úspěšnost je 80-90%. U některých klientů se plní vše, u někoho mají mé výklady zpoždění. Nejlepší jsou pro mě klienti, které vůbec neznám, hůř se vykládá kamarádkám. Vykládala jsem karty i do novin (Blesk) na volbu posledního prezidenta, a aniž bych politiky znala, (museli mi předložit jejich fotky), karty ukázaly na pana Zemana. Zde mám úspěšnost 100%. Můžete se podívat zde: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-volba-prezidenta/187907/nova-hlava-statu-podle-kartarky-bude-to-milos-zeman.html

 

Zasvěcení

Co je to zasvěcení?

Je to proces otevření energetických drah a čaker. Při každém zasvěcení se otevírají jiné energetické dráhy na jiných energetických úrovních.

 

Může být zasvěcený do Reiki každý?

Ano, každý kdo požádá, není náhoda, že jste se o Reiki dozvěděl a vybral si svého mistra. Každý žák si vybírá svého mistra tak, jak cítí.

 

Je u Reiki nějaká kontraindikace?

Zasvěcuji i miminka, když rodič, který je do Reiki již zasvěcen o to požádá. Zasvěcuji i lidi ve velmi pokročilém věku, nejstarší jsem měla paní 82 let. Pokud ale klient trpí těžkou psychickou poruchou, lepší je se poradit s lékařem, zde zasvěcení nedoporučuji. To platí i u klientů, kteří berou silná antidepresiva.

 

Proč prosazujete zasvěcení na dálku?

Zasvěcení na dálku je mnohem účinnější, než na kurzu společně s několika dalšími klienty. Při zasvěcení na dálku se věnuji pouze vám a zasvěcuji 3x za sebou. Nikdo druhý vás pak neruší kašlem, pláčem, nebo šoupáním nohou. Vy si vychutnáte zasvěcení doma v pohodlí, cítíte a vnímáte víc, než při zasvěcení kontaktním. Navíc ušetříte nejen čas, ale i peníze, protože zasvěcení na dálku je i levnější.

Jak se pak sám všechno naučím, když nejsem osobně na kurzu?

Po zasvěcení dostáváte velice podrobná skripta, a pokud máte dotaz, ráda jej zodpovím. Stačí mě prozvonit, nebo napsat e-mail.

 

Co si mám nechat zasvětit, chci to zkusit?

Pokud nemáte Reiki 1 a Reiki 2, které jsou z mého úhlu pohledu základem (základní škola), tak doporučuji začít od Reiki 1, nebo Andělské Reiki. Pokud již zasvěcení máte, musíte si vybrat sami podle toho, co vám říká intuice.

Kdy si mohu nechat udělat další zasvěcení?

Po každém zasvěcení tělo prochází 21 dní očistným procesem, energie se zde usazují a pracují. Je třeba se naučit pracovat s energií, do které jste již zasvěceni. Proto další zasvěcení doporučuji nejdříve po 4 týdnech až 3 měsících, záleží na tom, jaká byla po předchozím zasvěcení reakce a kolikáté zasvěcení již máte – jak jste energeticky silní.

Mohu se nechat zasvětit do Reiki znova?

Pokud to cítíte, tak ano. Mohu se na vás podívat pomocí kyvadla a zjistit, zda vaše stávající zasvěcení je v pořádku. Často zasvěcuji klienty od jiných mistrů, někteří z nich bohužel ani nezasvěcují, protože nemají mistrovský učitelský stupeň a vše dělají pouze pro peníze.

Jak dlouho mi zasvěcení vydrží?

Zasvěcení máte až do konce života. Pokud přestanete s Reiki pracovat a po letech znovu začnete, energie opět proudí naplno.

Jak se člověk po zasvěcení změní, co se v něm mění a co mu to umožní?

Mám zkušenost ,že se mění každý. Lidé si začnou víc všímat sami sebe, svého těla, svých pocitů, ale hlavně se dokážou lépe vcítit do druhého člověka, jsou empatičtí a hlavně zdravější. Uvědomí si, že jejich tělo je jen jejich a že je třeba o sebe pečovat preventivně, ne až když je něco bolí.

Tělem po zasvěcení prochází mnohem více energie, tak že jste zdravější, netrpíte tolik chřipkami a nemocemi jako dřív. A když vás pak začne něco bolet, umíte si poradit, pracujete sami na sobě. Samozřejmě, že čím máte víc intuice a vědomostí, tím větší si můžete poskytnout pomoc. Zasvěcením začíná vaše cesta, práce na sobě samém a učení se, jak vše zvládnout a přijmout to, co se vám v životě děje.

Mohu začít jakýmkoliv zasvěcením?

Dle mého názoru je dobré začít Reiki 1 a 2. To je základ ke všemu, skripta jsou velmi podrobná. Potom si už můžete vybrat jakýkoliv jiný systém.

Očista prostor odstranění přivtělených bytostí

Jak poznáte, kde je v bytě negativní energie?

Většinou je vidím, jako matný shluk energie v místě, kde se nachází. Vše si potom kontroluji speciálním pendlem (kyvadlem).

 

Jak poznáte, že mám přivtělenou bytost?

Někdy to cítím u práce s energií. Při automatické kresbě mi přivtělenou bytost nakreslí ruka sama, pak vždy kontroluji pendlem, kolik jich tam je, a jak dlouho jsou v těle usazené. 

 

Jaké děláte ochrany?

Ochrany aury, těla a domů dělám technikami, které jsem se učila u mé učitelky v Itálii. Kromě toho je provádím pomocí Boží pečeti.