Aktuality

OBJEDNÁVEJTE SE PROSÍM PO TELEFONU

NA VÝKLAD KARET, REKONEKTIVNÍ TERAPII, LYMFATICKÉ MASÁŽE, ČIŠTĚNÍ BYTU, AURY, NEBO ZASVĚCENÍ SE PROSÍM OBJEDNÁVEJTE POUZE TELEFONICKY. STAČÍ PROZVONIT VŠEDNÍ DEN 9-18 HOD, ZAVOLÁM VÁM ZPĚT. PO EMAILU VÁS OPRAVDU NEOBJEDNÁM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

DOPORUČENÍ: kapky megadrops

Megadrops.eu

Megadrops.eu - Registrační číslo 100010, přezdívka sponzora Aneri - toto jsou údaje pro registraci a přihlášení se k odběru kapek. Mega kapky obsahují informace zdravých tkání, kmenových buněk, bylin, a informace pro vyhledávání těžkých kovů a alergenů. Dále jsou zde nahrány testovací a harmonizující programy, které se spouští v okamžiku aplikace pod jazyk konkrétní osoby. Proto program působí na každého člověka individuálně, podle jeho potřeb.

Po použití kapek dochází k nárůstu energie, pročisťují se čakry a energetické systémy těla.

Kapky Mega drops nejsou léky, homeopatika, ani doplňky stravy. Je to voda, ve které jsou přeneseny energo informační programy a matrice pomocí technologie AWL.

Naše přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie lidí, i pro zvířata. Kapky neobsahují žádné alergické látky, chemii, ani toxiny. Jsou bez vedlejších účinků a nelze se jimi předávkovat.

Pro bližší informace mě kontaktujte.

 www.megadrops.eu

Nahoru