Reiki Roh hojnsti

Přejete si mít to, po čem toužíte? Chcete peníze? Vždy záleží na myšlence. Stává se, že nám brání stud si něco přát jen pro sebe, ale je třeba si uvědomit, že pokud se budu mít dobře já, bude se mít dobře má rodina a mé okolí. Vesmír nám dá všechno o co požádáme, pokud žádáme správně. Roh hojnosti vás navede jak si přát. Po zasvěcení můžete přijímat hojnosti tolik, kolik unesete. Pusťte se do toho bez strachu a věřte si, že to jde!

Zasvěcení do Reiki Roh hojnosti je určeno pro všechny, kteří potřebují tyto zábrany odstranit z cesty.

Není to ovšem prostředek jen pro finanční potřeby. Pokud máte karmické blokády k financím, je třeba nejprve čistit a uvolnit duši, aby Reiki Roh hojnosti dobře pracoval. Vše lze změnit, když pochopíte a uvědomíte si, proč se vám nedaří. Pokud pochopíte, může se karma (životní úkol) rozpustit.

Zasvěcením do Rohu hojnosti se změní myšlení zasvěceného a mohou se otevřít netušené možnosti, jak získat hojnost a bohatství a užívat je bez zábran. Hojnost není jen o penězích, je to i o lásce, zdraví, práci. Zasvěcením se spojujeme s vyššími vibračními frekvencemi.

Předpoklady pro zasvěcení:

  • Uživatel: je dobré mít zkušenost při práci s energií na dálku
  • Mistr učitel Reiki Rohu hojnosti: Mistr učitel reiki Usui
  • Počet zasvěcení: 1

Cena a platba:

TypCena
Dálkové zasvěcení uživatel 1 000,-Kč
Dálkové zasvěcení mistr učitel    500,-Kč
Zasvěcení uživatel osobní kurz 1 200,-Kč

Skripta i certifikát obdržíte e-mailem.

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Informace pro zasvěcení

Po dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Objednávky prosím telefonicky, stačí prozvonit, zavolám vám zpět. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

Nahoru