MULTIFUNKČNÍ PLAZMA GENERÁTOR AWL

Multifunkční plazma generátor AWL

Plazma generátor je frekvenční generátor, který slouží k ničení patogenních organizmů jako jsou viry, bakterie, plísně, parazité. Ti jsou příčinou většiny zdravotních problémů.

Parazité jsou organizmy (viry, bakterie, houby, plísně...) žijící na povrchu, nebo uvnitř vašeho těla. Získávají z něj potravu a škodí i svými odpadními látkami. Tělo na ně reaguje vytvářením kaménků, sekretů, otoků, zánětů, či nádorů – to je forma, kterou se jich tělo chce zbavit. Postupným zamořováním organismy se snižuje imunitní systém.

Různá stádia parazitů rezonují každý na jiných frekvencích. Když použijeme frekvenci totožnou s jejich vlastní, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány a tím k zahubení daného parazita, který je následně vyplaven z těla. Tak dochází k postupné detoxikaci organizmu.

Plazma generátor AWL (český výrobek) využívá princip bezkontaktního přenosu nastavených frekvencí. Pracuje přesně dle nastavení od 0,5 Hz – 900kHz. Nová verze, která umí pracovat rychle a spolehlivě, bezhlučně, oproti jiným generátorům.

Dokáže vygenerovat v patnácti najednou spustitelných kanálech několik set frekvencí najednou v závislosti na rychlosti počítače. Frekvence se dají spustit postupně, najednou, nebo lze také použít postupné generování frekvencí po malých krocích od jednoho kmitočtu k druhému s nastavitelným časem. Další funkce zapper umožňuje nastavené frekvence pouštět jen v kladné polaritě. Funkce Wooble - dokáže rozkmitat jakoukoliv frekvenci nezávisle od ostatních. Ovládací software také umožňuje, aby plazmatické vyzařování šlo jen na 50 % výkonu.

Frekvenční terapie nemá žádné vedlejší účinky na zdraví a tělo.

Plazmový generátor velmi účinně pomáhá k rychlému zhojení akutních problémů - chřipka, rýma, otok, opary. Ihned ucítíte uvolnění a nebudete mít dlouhou nemocenskou.

S přístrojem pracuji hlavně na dálku se stejnými výsledky, jako osobně!

Jak poznáme, že tělo není v pořádku a potřebuje vnitřní očistu?

Ruce a tělo si myjeme několikrát denně, ale vnitřní očistu těla neděláme, mnohdy nevíme jak ji provádět. Díky tomu se tělo uvnitř zanáší, orgány se oslabují a vzniká nemoc. Pokud u sebe pozorujete některý z níže uvedených symptomů, je nejvyšší čas tělo začít čistit i uvnitř:

- častá únava až únavový syndrom

- bolesti kloubů, páteře

- nadýmání, špatné trávení

- nadváha

- alergie na potraviny

- kožní problémy, ekzémy, bradavice

- časté bolesti hlavy

- otoky,

- hemoroidy, problém se střevem

- infekce, výtoky

- zácpa

- časté záněty

- cysty, opary, pásové opary

- problémy s lymfou, ledvinami, krví

- atd.

Důležité informace

- Tělo je třeba čistit pomalu, postupně, protože dojde-li k usmrcení bakterií, či parazitů, tělo musí mít prostor je vyloučit (stolicí, močí). Při rychlém čištění by mohlo dojít k přetížení lymfatického systému (tím k otokům), k přetížení jater a ledvin.

Výhodou Multifunkční plazma generátoru je, že lze plazmovat i 2x týdně .

- I zdravý člověk je po aplikaci plazmy unavený. Je třeba hodně pít, aby se toxiny z těla mohly rychle vyplavit a tělo společně s imunitním systémem mělo prostor se regenerovat.  

 - Procedura plazmovým generátorem je nebolestivá a vysoce efektivní. Klient si může v místnosti kde pracuje plazmový generátor číst, odpočívat, meditovat.

- Velmi často bývá zátěž parazity stejná v celé rodině, proto je vhodné plazmovat všechny členy rodiny, včetně domácích mazlíčků.

- Na odstranění zátěží je třeba počítat s 2 - 8 - hodinami plazmy, záleží na problému, který člověk řeší. 

- Po plazmování není vhodné pít alkohol a kouřit. Tělo reaguje, detoxikuje se a mohlo by vám být špatně. 

POZOR - NEVHODNÉ PRO:

- Těhotné ženy

- lidi s kardiostimulátorem

- lidi s většími kovovými implantáty

Jaké můžete čekat reakce?

- Je-li tělo hodně zanesené, tak můžete pociťovat několik dní únavu, bolest hlavy, záleží na tom, v jakém zdravotním stavuj tělo momentálně je. Navíc: každý člověk je originál a reaguje jinak.

- Znásobená stolice (při plazmování dochází k rozpukání a úhynu mnoha parazitů které vyloučíme právě stolicí).

- Tři týdny po aplikaci se nedoporučuje chodit na jakékoliv testy, které mohou být zkreslené reagujícím imunitním systémem (př.odběr krve, apod).

Upozornění:

Multifunkční plazma generátor AWL není zdravotnický prostředek!

Tato metoda nenahrazuje zdravotní vyšetření a lékařskou pomoc.

Cena pronájmu plazmového generátoru:

Základ:

50 minut .................................... 500,-Kč

Vždy přidávám jako bonus víc minut všem klientům

Info:

http://www.energylife.cz/

plg


Nahoru