The Reconnection

The Reconnection v překladu znamená Znovu-napojení

Co to znamená?

Znovu - napojení je proces, který člověka vrací do stavu původní přirozené harmonie, do zdraví a rovnováhy ve všech oblastech života.

Během dětství ztrácíme mnoho schopností s kterými jsme se narodili. Mimo jiné se ztrácí i schopnost napojení se na vesmírné energie. Díky Reconnection se s vesmírem lze opět spojit (naladit se). Při spojení dochází k propojení našeho energetického systému (meridiánů a jejich bodů) s energetickými body planety Země a s vesmírem. Vyškolený praktik znovu napojí energetické dráhy (meridiány) skrz nově vytvořené axiatonální linie s energetickými drahami planety Země a vesmírem. Toto napojení výrazně zlepší zdravotní stav mnoha lidem. Někomu se zlepší problém nejen na fyzické úrovni, ale i psychika, vztahy k druhým i k sobě. Reconnection působí na mentální, emocionální i duchovní rovině. Dojde k vymazání nefunkčních vzorců v energo-informačním systému a k léčení na všech úrovních těla i ducha.

Tyto změny jsou trvalé a lidé je vnímají na mnoha úrovních.

Tento proces napojení se provádí jednou za život a nemusí se opakovat!!! Procesem získáme silnější schopnosti léčení a samoléčení.

 

Pozitivní je, že existují i vědecké studie, které prokazují změnu ve struktuře naší DNA a buněk našeho těla. Při měření v laboratořích bylo zjištěno, že během působení rekonektivních frekvencí, proudí do těla napojovaného obrovské množství fyzického světla, širokého spektra energie a informací v harmonické podobě.

Co Reconnection přináší:

  • Zpomalí procesy stárnutí těla
  • Zklidnění, zlepšení vztahů s lidmi v okolí
  • Uvolnění stresu, navození rovnováhy a zdraví
  • Silný nárůst energie
  • Uvolnění karmických bloků
  • Zvýší se schopnost intuice a vnímání

Průběh napojení:

Celý proces Reconnection probíhá ve dvou, maximálně třech dnech po sobě. Napojení musí být dokončeno do 72 hodin. Počítejte s tím, že jedna návštěva trvá cca 60-90 minut, samotné napojení je oba dny vždy na cca 45 minut.

Během napojení ležíte pohodlně na lůžku, terapeut pracuje v auře. Klienti při napojení vnímají barvy, vidí příběhy, někteří slyší hudbu, nebo cítí krásné vůně. Běžné jsou pocity horka, nebo zimy. Tělo je ale naprosto uvolněné. Hodně vnímaví klienti pohybují hlavou, hýbou se jim samovolně ruce, nebo nohy. Někdo má pocit, že spal a měl zvláštní sny. Každý člověk je originál, každý vnímá jinak, proto je lepší nic neočekávat, jen se uvolnit a k tomu vám před napojením pomohu.

Ideální je dělat napojení po předchozím léčení Reconnectivní terapií (ne v jednom dnu). Není to ale podmínkou.

Cena:

Cena je stejná u všech praktiků, je stanovena na 333 USD.

Platba je v korunách a přepočítává se při platbě první den napojení dle aktuálního kurzu. Momentálně (březen 2018) se cena The Reconnection v Kč pohybuje okolo 6 826,-Kč.

Cena v dolarech obsahuje frekvenci 333, což je v součtu číslo 9. Devítka znamená ukončený proces. Cena musí být zaplacena tak, jak je stanovena, aby byla dodržena výměna hodnot za napojení.

 

Moje osobní zkušenost s Reconnection:

První den jsem nejprve cítila velké teplo po celém těle. Následovaly nádherné obrazy a barvy, které byly jiné, než známe. Byly zářivé, neonové, syté. Viděla jsem příběhy z mého života v pozitivním smyslu (vše se čistilo). Na konci napojení jsem se cítila jako bez těla, vznášela se jako na obláčku a měla pocit nekonečné objímající lásky, které mě obklopila.

Druhý den bylo napojení úplně jiné. Vnímala jsem spíš tělesné pocity, jako by mě někdo rozebral na součástky a potom je zase složil tak, jak to správně má být. Měla jsem pocit, že cítím i tlak uvnitř kostí, jako by se všechno vyčistilo a uvolnilo.

Od napojení se sama vnímám klidněji, neřeším neřešitelné, nic od té doby nebolelo, žádná rýma, únava, cítím větší klid a mír. Děkuji.

 

Rozdíl mezi Rekonektivní terapií a Reconnection:

Rekonektivní terapie je energetické léčení (sekce Druhy léčení http://www.lecitelstvi.eu/66/rekonektivni-terapie) těla. Terapie se mohou opakovat dle potřeby.

The Reconnection je napojení člověka přes meridiány (energetické dráhy) na energetickou mřížku Země a vesmíru. Napojení se dělá jednou za život a je trvalé.

Nahoru