Rekonektivní terapie

Co to je Rekonektivní léčení /Rekonektivní terapie/ a jak působí

Rekonektivní léčení je nejnovější a nejsilnější metoda energetického léčení, při kterém se klient naladí na informaci (frekvenci), kterou jeho tělo postrádá (proto nepracuje tak, jak správně pracovat má).

Rekonektivní léčení pracuje s energií, světlem a informací, což umožní tělu najít ztracenou rovnováhu v těle. Dle výzkumů, které již byly provedeny, léčení umožňuje i komunikaci s DNA, proto jsou procesy uzdravení tak silné.

Na metodu Rekonektivního léčení již bylo v současnosti vytvořeno 12 vědeckých studií po celém světě a výsledky jsou velmi pozitivní.

Při Rekonektivním léčení dochází k naladění klienta na vyšší frekvence a tělo se tak harmonizuje do své původní rovnováhy. Následně dochází v těle k opravám chybných energií, které se během let vytvořily a klient projde velkou změnou a to na úrovni spirituální, mentální, emocionální i fyzické.

Zjednodušeně řečeno se po Rekonektivní terapii napraví chyby v informačním systému těla a to se následně vyladí do rovnováhy na všech úrovních.

Rekonektivní terapií lze pracovat osobně i na dálku.

 

Dr. Eric Pearl

Tuto metodu objevil a učí po celém světě americký fyzioterapeut Dr. Eric Pearl. Zájemci se mohou podívat na oficiální české webové stránky:

http://thereconnection.com/cs

Slova Dr. Erika Pearla vystihují vše:

„Rekonektivní léčení je drahokam, je to briliant. Tento briliant má mnoho vybroušených malých plošek a na každou tuto plošku můžeme posadit metody, které jsme dosud znali: Reiki, Shamballa, regresní terapie, EFT, a další. Proč pracovat s malou ploškou, když mohu pracovat s celým briliantem?“

 

Já sama pracuji s energiemi od roku 1994, měla jsem vypracovaný svůj systém práce, který byl dobrý a účinný, ale ne tak silný a účinný, jako je metoda Rekonektivní terapie.

 

S jakými problémy umí Rekonekrivní léčení pracovat?

Nikomu nikdy nic neslibuji. Proces léčení pracuje u každého klienta jinak, ale výsledky jsou pozitivní i u problémů, se kterými jsem dosud nepracovala. Dělala jsem mnoho regresních terapií, EFT, ale u této metody se propojí vše, a už jsem zažila pár klientů, kteří během terapie prošli minulým životem a jejich bloky se srovnaly.

 

Mimo jiné lze pracovat i s:

- Stavy po mozkové mrtvici

- Roztroušenou sklerózou

- Očními vadami

- Artrózou

- Únavovým syndromem

- Poruchami hybnosti

- Psychickými poruchami

- Revmatickou artritidou

- Nádory

- Poporodními defekty

 

Jak Rekonektivní léčení probíhá:

Po krátkém popovídání klient leží oblečený rovně na zádech na lůžku, má zavřené oči – v klidu odpočívá. RL je bezkontaktní, terapeut se ho nedotýká.

Samotná terapie trvá 30 – 40 minut.

Někteří lidé při terapii vidí barvy, jiní různé obrazy, může se stát, že klient usne. Ti co mají problém s páteří a kostmi, mohou cítit bolavou část těla, někomu je teplo, někomu zima. Sem tam se samovolně hýbe některá končetina, víčka očí se pohybují.

 

Většinou se doporučují tři sezení, v akutních případech je vhodné udělat dvě sezení v týdnu. V porovnání mé práce s klienty, kterou jsem dělala dřív je výhodou, že nemusíte docházet, či dojíždět několik týdnů. Ušetříte čas i peníze.

 

Cena Rekonektivního léčení:

 

momentálně v akci za 1500,-Kč za sezení osobně, nebo na dálku.

 

Léčení může provádět terapeut s mezinárodní certifikací a kvalifikací.

Připravuji další webové stránky, na kterých bude víc informací

Rekonektivní terapie v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči!

Doporučuji:  www.rekonektivnileceni.cz

Můžete se podívat také na The Reconnection (znovu napojení) : http://www.lecitelstvi.eu/68/reconnection

Nahoru