Zasvěcení na dálku - reakce klientů

Zde si můžete přečíst některé reakce klientů na zasvěcení na dálku. Každý člověk vnímá a cítí jinak. Reaikce klientů budu i nadále přidávat. V případě dotazu, mě kontaktujte.

5.10. 2009 Mirka - Shamballa 1024 1+2 level: tak paní Petráková to teda bylo ......., V sobotu jsem z toho byla trochu popletená, v neděli jsem to vstřebávala a dnes mám běhavku. Byl to zážitek zatím úplně ze všech nejsilnější. Nejprve mně něco zarazilo do křesla, stály vedle mně dvě bytosti, pak na mně koukaly nějaké oči a zkoumaly mne, pak se kolem objevilo spoustu bytostí, měli barvu jak slunce (zářili) a najednou jsme byli v nějakém chrámu s kopulí, asi bazilika, taky bylo všude spousta světla a oni mi říkali, že mně musí nejprve vyléčit. Měla jsem za poslední dva roky gynekologické problémy, pak mně často bolel žaludek a měla jsem často zadní rýmu. Na všech těhto místech na mně působili, dole bylo brnění, žaludek se mi svíral a nakonec jsem chrčela z krku. Kdyby tam se mnou někdo byl asi by mi volal rychlou a vezli mně do blázince. To všechno pak přešlo a mohla jsem si užívat tu nádheru ve světelné kopuli společně s nimi. Bylo to nádherné a vůbec se mi odtamtud nechtělo, ale musela jsem zpátky. Myslela jsem, že je konec, ale najednou u mne byla moje babička a říkala, že mně provede. Oni mi rozvázali jednu nit s bývalým manželem a jednu s moji mamkou. Pak mně babička provázela jedním životem, v období kdy byly kněžky. Narodila se mi tam moje nynější mladší dcera, ale jako chlapec. Tak to je skoro všechno, něco malinko jsem si nechala pro sebe. Byl to tedy zážitek, moc děkuji. Přeji pěkný večer, Mirka.

30. 10. 2010 Regresní terapie:

21.10. jsem u vás byla v Praze na regresi a slíbila jsem, že napíšu, jak se věci v mých vztazích dále vyvinuly JCítím jakési uzdravení a větší jasnost v obou vztazích.. jak s manželem, tak s milencem. Pochopila jsem, že mé setkání s tímto mužem bylo opravdu karmické.Cítím k němu čistou lásku, ale už to není tak svazující a silné. Je to pro nás osvobozující, ale zároveň se mi i stýská po tom napětí.Uvidíme, co bude dál. Ještě to není zralé na úplné zakončení, ale buď to k tomu spěje, nebo k tomu, že zůstaneme spolu.

9.10. 2010 Reiki 2 - Alena: Zasvěcení doznívalo ještě před půl desátou, to jsem pořád seděla v tranzu,
bylo to hodně silné. Hlavně v oblasti hlavy (spánky), rukou a nohou, ještě
jsem z toho dost vedle. Zpočátku jsem cítilo hodně tlak, pak přišlo postupně
uvolnění, teplo.
Děkuji, až pročtu skripta, uvidím, jestli budu všemu rozumět, jinak se ozvu.

12. 10. 2010 - Psychická Reiki Věra: předem bych Vám chtěla poděkovat za zasvěcení . Moje pocity byly hlavně v dlaních a postupně v rukách,
cítila jsem brnění až pocit jako když Vám přebrní ruka a tento pocit jsem měla ještě tak v devět hodin večer.
Pak jsem cítila pociti jako když Vám něco projede páteří.
Při zasvěcení jsem ležela a můžu Vám říct, že když jsem vstávala asi o půl deváté, tak se mi jednak nechtělo
a šlo mi to dost špatně protože jsem se cítila strašně těžká

5. 4. 2010 Honza - Reiki 1:
Paní Petráková, srdečně děkuji, byl to nepopsatelně úžasný zážitek, tohle jsem opravdu ještě nikdy neprožil!!! A že bych v meditaci vydržel skoro hodinu, to jsem si také nedovedl představit. 

8. 4. 2010 Jitka - Imara: moc děkuju za zasvěcení do Imara Reiki, přiznám se bez mučení, že jsem asi po 15 min usnula, a probudila se přesně v deset večer, bylo mi nádherně, byla jsemo dpočatá... na úvod se mi začalo - při rýmě - dobře dýchat, přestala jsem kašlat a míjely se mi nějaké obrazce před očima...krásné pocity,  pak spánek :-((druhý den jsem zkoušela posílat reiki, sobě a známému - nebojte, zdravému :-)), pálily mě ruce a i nohy :-))
jsem nadšená,máte ve mně velkou oddanou žačku,pokud se to takto ale smí napsat.... budu za Vámi ráda jezdit klidně až do Prahy - ostatně na mteřské budu mít čas i přes den...už teď se moc těším :-))...pořád hodně čtu a vnímám stále více věcí...

8. 6. 2010 Mária - Reiki 2: dekujeme moc, zasveceni jsme si prozili ale z prekvapenim jsme zjistili ze shodou okolnosti jsme oba citili mene jako u Reiki 1. Muze to byt tim ze to tenkrat bylo poprve?

Petra - Andělská Reiki 1: Byl to pro mě velký zážitek, cítila jsem jak mi celým tělem proudila teplá energie, a pak jsem byla v transu a probudila se po hodině a půl. Spavější a unavená od té doby jsem, ale už se to lepší.

Jan - Imara: Tak jsem to opět já ... Pocity ze zasvěcení? No bylo to hodně zvláštní, hodně toho nedokážu vůbec popsat slovy ... začalo to jako bych viděl kulatou jeskyni s hořícími světly, jakoby zářili někde od zdola, nebyly vidět, díra do jeskyně nebyla jasná ... a pak tam začali běhat symboly, jakoby japonské symboly, takové ohnivě zářivé ...
Jednu chvíli jsem si připadal, jako když mám nad hlavou tornádo, začal jsem cítit i dlaně ... pak jako bych neměl vůbec uzavřené tělo hlavou a lebkou, ale byl jsem široká roura která sahala až do vesmíru ... to bylo krásné ... jako by mě něco vytahovalo z mého těla a pak už si toho moc nepamatuji, buď jsem usnul, nebo jsem tu vůbec nebyl ... bylo to celkem silné, citím se docela unavený ...
Za chvíli odjíždím makat k Janě a budeme tam do noci na výdej, no beru sebou Guaranu, tak to snad dám.
Irenko děkuji, a přeji ti krásné usměvavé dny ... :-D:-D:-D 

Dáša - Roh hojnosti: včerejší zasvěcení do rohu hojnosti byl pro mě úžasný zážitek. Nevěděla jsem co mohu očekávat, ale toto předčilo mé představy. Tak ilný duševní i fyzický prožitek mě opravdu překvapil. Dvouhodinové odpojení od reality bylo báječné. Překvapilo mě, že jsem vnímala okolí, každý zvuk a přitom moje tělo reagovalo samo na úplně něco jiného . Dělalo si samo něco jiného.
Bylo mi moc dobře. Děkuji. 

Anatol - Imara: chtěl bych Vám poděkovat za to, že jsem měl možnost být zasvěcen od Vás do Imary. Mám pocit, že jsem se v této nádherné a silné energii našel...cítil jsem od samého začátku, že ji chci. Začal jsem s její pomocí léčit velmi úspěšně depresi mé manželky...po Týdnu léčby je manželka k nepoznání...cítí se dobře a projevy deprese jsou pryč. Začali se okolo mě dít zajímavé věci...objevili se průvodci - pomocníci...manželka s nimi komunikuje. I mě Imara odměňuje...cítím jak mnou proudí energie...cítím jakousi euforii...úžasný vnitřní klid a vyrovnanost, harmonii, lásku. Měl jsem potřebu se Vám svěřit se svými zážitky, protože mohu s Imarou pracovat díky Vám. 

Lenka Reiki 1: Pocity nedokážu moc dobře popsat. Trochu se mi jakoby točila hlava a cítila jsem teplo v obličeji. Ale jen chvilinku. 

Eva - Reiki 1: děkuji za zasvěcení, měla jsem příjemné pocity.  Cítila jsem brnění v nohách, rukách, v obličeji a v zubech. Nejvíce jsem to cítila v dlaních, trvalo to asi hodinu.

Dana - Reiki 2 :Dobrý den,
moc děkuji za vše. Zasvěcení bylo opravdu úžasné. Těsně před desátou hodinou jsem začala slyšet jakési zvonění, přicházelo ke mě z levé strany a sílilo. Jako by někdo přicházel a zvonil na nějaký zvoneček. Pak to utichlo a cítila jsem, jak mnou prochází vlna energie. Stejně jako při zasvěcení do prvního stupně jsem cítila i tlak v dutinách pod očima (mívala jsem tam chronický zánět a po zasvěcení se mi neuvěřitelně ulevilo). Potom se ozvalo znovu to zvonění, tentokrát se vzdalovalo. Na chvilku se mi udělalo hrozné horko a pak jsem najednou věděla, že to skončilo. Podívala jsem se na hodiny a bylo 22.25. Okamžitě jsem si šla lehnout a když jsem usínala, před očima jsem měla jakési světélko, které jako by mi do očí prosvěcovalo z korunní čakry vnitřkem hlavy. Dnes si uvědomuji, že víc piju, což potřebuji, protože na to stále zapomínám. Ne, že bych měla nějak velkou žízeň, ale něco mě vždycky přinutí, abych si natočila sklenici vody a celou ji vypila. Takže to jsem vám shrnula asi tak všechny zážitky, které dosud mám. Dnes se pustím do studia skript a hned začnu s léčením na dálku. Mám několik blízkých, kteří to potřebují jako sůl.
Moji pejskové vás pozdravují a děkují za energii. Během zasvěcení byli moc hodní, měla jsem strach, že budou štěkat a rušit mě, ale slyšela jsem jen jejich spokojené oddychování. Nedá mi to a musím vám ještě napsat, jak úžasný je náš tibeťáček Bonýsek ve vztahu k reiki. Když mu není dobře, sám si přijde a reiki vyžaduje. Když na něj přiložím ruce, úplně zkamení a dívá se mi upřeně do očí. Prostě něco úžasného. Však tibetští mnichové tyto psíky vyšlechtili, aby jim roztáčeli modlitební mlýnky a zahřívali je během meditací. Bonýsek se ke mě dostal úplně nadpřirozeným způsobem a jsem přesvědčená, že mi ho poslali společně s reiki. To je ale dlouhá historie, se kterou vás nebudu unavovat.Ještě jednou za vše děkuji a přeji krásný víkend.

Silvia - Pyramida světla :zážitok s pyramídou svetla bol jemný a napriek tomu intenzívny. Vnímala som centrum pôsobenia v srdcovej čakre. Tá sa otvárala krásne a mala som pocit, že 5.čakra bola odblokovaná. Mala som pocit veľmi jemnej ôvnútornej" masáže prakticky celého tela až po končeky prstov na nohách a mám pocit, že som sa naľťahovala počas zasvätenia kamsi dovnútra tela- možno do čakrového kanála a odtiaľ som pozerala von. Videla som čiastočky prány a to, čo ma naozaj prekvapilo, boli ženské tváre, ktoré sa zjavovali počas zasvätenia - to sa i ešte nikdy nestalo a na okamih som zazrela časť pyramídy, do ktorej boli vytesané krídla.

Daniela - Shamballa 12D: tak k včerejšímu zasvěcení - nevím vůbec nic... Byla jsem před 22 hod. připravena, uvolněna a asi 5 minut před desátou jsem se ztratila...zdřímla jsem a probrala jsem se po půl jedenácté. No, je mi to i líto, ale asi to tak mělo být. Momentálně si připadám "nachlazená" a včera mi nebylo vůbec dobře...
Gabriela - Reiki 1: dekuji Vam za vcerejsi zasveceni do Reiki 1a jak jsem slibila, posilam par radku o mych pocitech behem zasveceni.
Pocity to byly vemi intenzivni. Ani nevim, zda to budu umet dobre popsat, vyjadrit..... Jak vite, mela jsem vcera vecer
zpozdeni a protoze nemam rada nedochvilnost, byla jsem trochu nervozni, abych dodrzela nas domluveny posunuty
cas ve 23 h. Po ceste domu ale nervozita postupne odeznivala a ja se citila klidna, vyrovnana a mohu rict, ze i v dobre
nalade. Pred 23 hodinou jsem si sla lehnout, zavrela oci a relaxovala, az jsem se dostala do polospanku, behem
nehoz jsem nekolikrat pocitila silne privaly energie. Ke konci si vybavuji 3 (mozna 4) silne vlny energie fialove barvy,
videla jsem pred sebou jen nachvilku jakousi obrazovku, kde vlevo dole byly jakesi kody, koukala jsem se na ne, ale
neumela jsem je v te rychlosti precist. A pak vsechno utichlo, zmizelo a ja citila, ze je ritual dokoncen. Mela jsem potom
takovy zvlastni, klidny pocit.
Byla to zajimava zkusenost a verim, ze se postupne dopracuji k Reiki 2 a kdo vi, mozna i dal.
Alena - Andělská Reiki: Dobrý večer, měla jsem zapálenou svíčku a rozsvíceného anděla a při pohledu na ně jsem je viděla 2x, plamínek svíčky cestoval do prava a měnil se a byl skoro jako koule a také jsem viděla paprsky jak od anděla tak od plamínku svíčky jeden nahoru a myslím, že 3 dolu u svíčky. Bylo to kouzelné.
Jiří - Reiki 1: Průběh zasvěcení byl docela zajímavý. Půl hodiny předem jsem provedl meditaci a absolutní uvolnění myšlenkové, duševní a tělesné. Pak jsem požádal o zasvěcení, důvody a správné rozprostření . Pak jsem pocítil 3 dost silné pocity. Něco jako by mne chtělo někam vtáhnout - nebylo to nepříjemné - doplněno světelným efektem. Pulzující žluté světlo. Pocity - bezpečí, síla, nadšení z něčeho nového, jistota. Pak jsem měl pocit že stojím pod vodopádem a padá na mě cosi ale voda to nebyla - pocity - svoboda, uvolnění, radost. Dále jsem cítil jak do jednotlivých částí mého těla proudí duhové jakoby cesty - pocity - pocit mírného tlaku na celém těle, brnění, teplotní výkyvy. A finále bylo vidění sebe na louce v alpské přírodě za jasného slunečného dne - pocity - spokojenost, pocit splnění úkolu, volnost. Následovalo poděkování, závěrečná meditace. Spánek byl dobrý
Vše šlo postupně po sobě, nepociťoval jsem žádné nepříjemné věci akorát chvíli se mi zdálo jako by toho na mě bylo moc. Celkově z toho mám dobrý pocit.
Eva - Imara 2: Irenko dobry vecer,
tak musim rici,ze to dnes zacalo busenim srdce " v usích" pres barvu zelenou, svetlou lila jsem se dopracovala do zarive moc pekne barvy pres cely obzor, zase se zvedal na horizontu "kopec a nakonec zase byl kvet a oko jsem primo cekala a pak uz jsem cestovala,cestovala,cestovala,,,,celych 40minut,neumim popsat kde jsem vsude byla,a nakonec zase to oko mrkalo a mela jsem pocit jestli vis kdyz na tebe nekdo mrkne z legrace, ale pocit bezpeci a pocit stesti, snad to nejde ani popsat, ted si jdu jeste relaxovat, ty pocity dnes pri tom zasveceni byly opravdu silne,,,
Jana - Reiki 1: máte pravdu bylo to strašně zvláštní, nejdřív se mi ruce jakoby zahřály, potom začly brnět, HROZNĚ STĚŽKLY jak jste psala, že jsem s nimi nemohla ani pohnout a jakoby jsem cítila jak se mi něco pohybuje v rukách jako kdyby mi tam někdo přes konečky prstů naléval novou krev až jsem měla tento pocit a silné mravenčení v celém těle... Bylo to hrozně zvláštní, ale zároveň fajn! :)
Děkuji moc.
Gabriela - Shamballa 1024: Vcera to bylo uplne jine nez pri Reiki, kde jsem videla barvy, citila privaly energie, vedela presne, kdy zasveceni skoncilo.
U Shambally jsem nic takoveho intenzivniho nevnimala. Lezela jsem, myslim, ze i usnula, v jednu chvili jsem citila chlad na ruce, asi se mi i neco zdalo,
ale napamatuji si co, taky jsem chvili vnimala jak dycham - klidne a citila jsem se dobre... a pak jsem se asi ve 23.45 probrala a presunula se do
postele, kde jsem usnula. Tak nevim, jestli to tak melo byt, ale bylo tak.... :-)
Urcite bych pokracovat chtela, ale nejdriv se chci se Shamballou trochu seznamit a az to vstrebam, budu pokracovat s dalsimi levely.
Lucie - Andělská Reiki: Dobrý den, cítila jsem, že došlo k zasvěcení. Jak jsem si v 10h. lehla tak jsem měla úplně těžký tělo. Po chvílce mi byla zima a do 11h. jsem byla ještě taková unavená. Akorád zrovna začali sousedi vrtat do zdi tak mě to rušilo. Ty jo a jak mám vyřešit co mě může tížit na srdci. Může toho být víc.
Markéta - Psychická Reiki: Zážitek  jako vždy. Celou dobu mě upřeně pozorovala obrovská kobra (dívala se mi přímo do očí). Strach jsem z ní ale neměla.
Jan - Reiki 1: Děkuji za za zasvěcení.
Pocity:
Brnění chodidel, pak brnění dlaní. Zvláštní pocit v oblasti páteře - odlehčený.
Viděl jsem i zesilující bílé světlo, které přecházelo do nádechu růžové.
Lucie - Reiki 2: Děkuji Vám za zasvěcení. Cítila jsem silný tlak v oblasti třetího oka, jak i
kdyby mi tam tryskal gejzír energie a pak jsem nejednou usnula. 
Ivana - Reiki 1: moc Vám děkuji, byl to silný zážitek. Od začátku až do konce jsem velmi silně cítila Vaše napojení. A stále v sobě změnu cítím. Seděla jsem jak přibitá, těžké ruce, nohy, všechno:-). Jsem Vám moc vděčná a obdivuji Vás, co dokážete. Moc ráda bych se bloků zbavila. Bude to možné? A chci na sobě pracovat jak to půjde a jak dovolí čas, takže budu sledovat Vaše akce, případně bych přijela na osobní konzultaci.
Michaela - Reiki 2: Vážena pani Petráková včera jste mě zasvěcovala v 22:00 do Reiky,bylo to velice prijemne,citila jsem přiliv energie od nohou az po kolena nad podbříšek srdce a nahoru,nejdřív takova pozvolna vlna,ktera se často vracela do te kořenové čakry do podbříšku,pak hodne do solaru plexus a srdeční v těchto místech jsem měla až tlak a citila jsem jako kdyby se ten organ otvíral a cítila jsem tam teplo. To se několikrát opakovalo až tlak ustoupil a bylo jen teplo.pak jsem cítila jako kdyby mě někdo zvedal nad podložku lehce a proudila my obrovká energie do rukou a nohou.V oblasti kořenove jsem citila něco podobného jako při orgasmu. a pak jsem citila takove uvolněni a lehke mravenčení v třetím oku a koruunní čakře.zhruba jsem v stavu blaženosti byla asi do 10.40 pak jsem vstala a do deseti minut mnou lehce projela zlehka zima.
Dana - Shamballa 3026: Ahoj,děkuju.Nejdřív sjem cítila teplo jako vždycky.pak jsem se rozletěla nad zlatou vodou,asi musím nejdřív nabrat rychlost a pak jsem byla zas někde ve vesmíru.Byly tam předškolní děti s dredy,smály se a někam mě vedly.vypadalo to,že stojíme ve vzduchu a byl tak jen takový mlžný opar a vážně se po tom dalo chodit,pak se děti ztratily a byla tam taková fontána,ale nebyla tam voda,spíš duhový vír a mě přišlo,že mám dovnitř vlézt.Po chvíli jsem vylítla,letěla nad nějakou náhorní plošinou a přistála před strašně starým ,určitě vím,že Tibeťanem.Mluvil na mě,ale neslyšela jsem ani slovo,byl tam hluk ještě z toho duhovýho víru.Pak  ukázal Slunce.Nejdřív bylo normální,ale ve zlomku času bylo v zatmění.Pak jsem zas ještě letěla nad nějakou karavanou(stále Tibet) a to je všechno.
Ilona - Psychická Reiki:Bylo to jemnější než třeba u Imary, mělo to několik fází. Pokaždé jsem měla pocit, že se dostávám do nějakého víru a fyzicky jsem to cítila. Sem tam jsem viděla jakoby útržky příběhů a občas hlasy, všechno zdálky. V noci jsem měla zvláštní a pestré sny.Ale nejlepší byl dnešní den, od rána jsem tak nějak „nakopnutá“, mám spoustu energie a všechno je jakoby jasnější. Nevím jak přesně popsat ten pocit, ale je to moc fajn.
Vlaďka Reiki 2: Dobrý den, při zasvěcení jsem se cítila opravdu příjemně, lehce a myslím, že jsem usnula. Ale nejdříve mi jako film před očima běžely jakési černobílé masy, hlavy či obličeje...neumím to posat. To mi nejvíce utkvělo v mysli :o)). Cítila jsem cosi, zvláštní pocit v hlavě a pak teplo na prsou....pak si uvědomuji chodidla :o)). Snažím se stále s energiií pracovat, dnes mi připadá, že je opravdu silnější, nežli před tím. Už se těším, až si to vyzkouším.
Lenka - Ra-Sheeba: Děkuji za skripta i zasvěcení. Nevím, zda jsem se měla zapotit, ale nezapotila. Byla to velmi příjemná hodinka. Jestli mohu popsat své zážitky (někdy slova nevystihují prožitek) : nejprve jsem prošla obrovským světlem, pak temnotou, po té mne vyzvedli do vzduchu ,pak pod zem. U všeho jsem vnímala, že to má jiné vibrace. Nakonec zpět do těla člověka, rovněž jsem vnímala změnu vibrací . Potom mi přišlo pár odpovědí na otázky, které řeším v poslední době. trochu mi to"přicvaklo" ruce k tělu. Tělesné vjemy byly jen příjemné, uvolnění a pocit tepla.
Iveta - Andělská Reiki 1+2: Dobrý večer, Trochu se mi točí hlava, ale je mi příjemně. Cítila jsem velké teplo v rukách. Ještě teď mám pocit, že mi hoří. Trochu jsem upadala do polospánku a zjevovali se mi různé obrazy, něco mi i říkali, ale zapomněla jsem to L. Cítila jsem přítomnost andělů….,,mám pocit, že jsem toho moc nevnímala, asi patřím mezi ty dřeva :-)).
Ondra - Kristova Shamballa: Moc děkuju, byla to neskutečná síla. Musím to v sobě postupně zpracovat, byl jsem pak úplně mimo. A dnes ráno průjem jak bič:).

Ještě jednou moc děkuju a zdravím

Gábina - Egyptská Cartouche: Ahoj,
snazila jsem se vnimat, ale naprosto beznadejne jsem po nejake dobe usnula. Vim, ze se mi neco
zdalo, dokonce bych rekla, ze i vic snu, ale vubec si nepatmatuju jake. Pak sny skoncily a ja se asi
kolem pul jedne probudila, ze mam sfouknout svicku. A pak uz zase nic nevim.... :-)
Nevim, jestli to bylo tim, ze je zasveceni hodne silne, napr. u Reiki 3 jsem vnimala.

Renata - Shamballa 1024: Dobrý večer, ano zasvěcení jsem cítila skvěle. V rukou jsem cítila vítr a brnění a vnímala jsem úžasnou energii , která mnou protékala, ještě jsem něco takového nezažila.

Veronika - Shamballa 1+2:Dobrý den, Děkuji bylo to úžasné. Měla jsem k tomu opět uspavani, ale s 3D sny ;) energie byla opravdu silná. Byla jsem jak mezi 2 světy.Děkuji i přeji hezky den.

Janka - Reiki 2: dobry den strase dobre som sa citila,akoby som sa vznasala ,chvilku mi tak otazili nohy, hlavu som citila,  ruky dlane som mala chladne aj s chodilami, ale zima mi nebola potom ako keby ma ofukol vanok a nakoniec v nohach ako keby som bola na  rehabilitacii na elektrike-take mravencenie  najviac do tej nohy co ma boli-lokeno 

Nahoru