Zasvěcení na dálku

Na dálku pohodlné, mnohdy účinnější než osobně...

Dlouho jsem otálela se zasvěcováním na dálku, ale vzhledem k tomu, že je po dálkovém zasvěcení silná poptávka,  zařadila jsem do své nabídky i tento druh zasvěcení.

Na vlastní kůži jsem zažila mnoho zasvěcení osobně (Reiki, Arolo Reiki, Práce s intuicí, různá ruská šamanská zasvěcení), ale když jsem zkusila zasvěcení na dálku na vlastní kůži (první byla Imara), tak jsem zjistila, že tento zážitek je nesrovnatelný.

Bez stresů, v klidu domova, ve svém prostředí, v předem dohodnutý den a hodinu jak se mně to hodilo. To je velká výhoda. Prožité zasvěcení bylo něco tak krásného, že jsem se rozhodla ke změně a zařadila zasvěcení na dálku téměř u všech kurzů.

Mnoho Mistrů tvrdí, že zasvěcení na dálku je mnohem silnější a účinnější a je to pravda. Já jako mistr zasvěcuji v klidu své kanceláře, kde se cítím klidná, jsem ve svých energiích. Žák prociťuje to stejné, ušetří čas a cestu k mistrovi, nemusí čekat na vyhlášení kurzu, je zasvěcen tam, kde se cítí dobře a v čase, který mu vyhovuje. Zasvěcuji dle dohody denně 9 - 23 hodin.

Na dálku zasvěcuji klienta 3x za sebou, i proto může bý zážitek mnohem silnější než na kurzu s více účastníky. Někteří účastníci osobního kurzu totiž při zasvěcení "ruší". Někdo sebou hýbe - nevydrží sedět v klidu, klient může u zasvěcení plakat, kašlat. Potom je rušen ten, kdo chce být v klidu a meditovat si.

Zasvěcení pokyny

Po vzájemné telefonické dohodě si určíme den a přesný čas zasvěcení. Po dohodě si už nemusíme telefonovat, pro mně VŽDY dohodnutý termín platí.

Zasvěcovaný ve stanovený čas klidně sedne, nebo leží v posteli doma, nebo tam, kde se cítítí pohodlně a bezpečně.

Je dobré nebýt těsně po jídle, čím víc budete na lačno, tím bude zážitek silnější. Před zasvěcením můžete vypít vodu s citronem na pročištění těla.

Rezervujte si přibližně 30-40 minut času na uvolnění, zasvěcení a následnou meditaci.

Před zasvěcením:

  • Vypněte si mobil a vše co by rušilo.
  • Domácí mazlíčky odveďte pryč z místnosti, energie zasvěcení cítí, reagují na ně a mohou vás rušit.
  • Zapalte si svíčku, můžete si zapálit aromalampu a potichu pustit klidnou vám příjemnou hudbu.
  • Pohodlně se posaďte, nebo položte, nekřižte nohy ani ruce – pokud to cítíte, sundejte všechny šperky.
  • Položte si ruce na stehna.
  • Klidně dýchejte a snažte se uvolnit myšlenky.
  • V duchu poproste o správné zasvěcení.
  • Zasvěcení trvá 30 – 50 minut – podle pokynů mistra a druhu zasvěcení.
  • Na závěr poděkujte vesmíru za zasvěcení.

Při zasvěcení můžete vnímat např: brnění, mravenčení, teplo, zimu na různých místech těla. Mohou vám téct slzy, můžete se jakoby vznášet. Každý prožívá tento okamžik jinak. Každé zasvěcení je jiné! Někdo může i usnout. Minimum klientů nemusí pociťovat vůbec nic. To ale není na závadu. Zasvěcení opravdu proběhlo. Nikdy bych si nedovolila klienta odbýt, nebo svou práci neudělat. Ti "nahoře" by mi to hned spočítali.

Energie proudí průběžně ve vlnách asi 20-40 minut. Nikam nespěchejte, nenastavujte si budíka!

Po zasvěcení a zaplacení obdržíte skripta i certifikát e-mailem.

Platba:

Platba za zasvěcení vybraného kurzu na číslo účtu:

Platba Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Jako variabilní symbol dejte své telefonní číslo!

Po zasvěcení se kdykoliv můžete se mnou spojit, telefonicky, e-mailem, po Skype a můžeme probrat vaše dotazy, zážitky, abyste si ujasnili vše, co by bylo pro vás nejasné. Skripta pro "dálkaře" jsou velmi podrobná, přímo polopatická, tak nemusíte mít obavy, že něčemu nebudete rozumět.

Můžete si přečíst některé reakce klientů na dálkové zasvěcení ZDE

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Nahoru