Koso rays

Koso Rays je určen pro ty, kteří chtějí překročit své hranice a zvyšovat duchovní úroveň Země. Je vhodné pro ty, kteří jsou si vědomí, že transformace přichází skrze ně. Źádný z těchto paprsků KOSO RAYS nemá nic společného či souvisejícího s jakýmikoliv paprsky, které byly předtím na planetě Zemi používány. Toto není Reiki nebo jiný známý léčebný systém. Všechny energie Koso Rays NEMAJÍ ŹÁDNÉ SPOJENÍ s jakoukoliv dříve existující lidskou zkušeností.

Naladění do KOSO RAYS je mocným nástrojem pro duchovní probuzení. Mnozí z vás mohou při zasvěcení vnímat zvláštní pocity, nebo obrazy-budete transformováni. Jednou z předností tohoto zasvěcení je, že budete probuzeni a stanete se tím člověkem, kterým skutečně jste.

Pro koho je zasvěcení vhodné

KOSO RAYS je vhodné pro každého kdo má nějaké zkušenosti s předáváním energií. Ten, kdo není dostatečně duchovně otevřen, zasvěcení neobdrží, nic se mu nestane a nebude schopen s těmito energiemi pracovat. Nikdo není schopen povědět, kdo je vhodný pro zasvěcení a kdo ne. Tyto energie jsou chráněny Zdrojem.

Skripta obdržíte e-mailem.

Informace pro zasvěcení

Po dohodě obdržíte skripta a provedete samozasvěcení v kteroukoliv denní, nebo noční dobu dle vašeho uvážení.

Zasvěcení je předáváno zdarma našim klientům.

Nahoru