Shamballa 12D - Velmistr

Shamballa 12D je velmi silná, řekla bych nejsilnější, co jsem sama zažila. Realizuje Vaše přání a myšlenky, propojuje Vás s duchovními energiemi bytostí světla. Při práci s ní určuje Vaše vyšší já, kterou energii pro léčení daného člověka v dané situaci použít.

Tyto energie jsou čerpány ve vysokovibračním městě, Shamballa, které se nachází na Zemi, ale je to místo s tak vysokou vibrací, že pro nás není možné jej okem spatřit. Bytosti, které v tomto městě žijí, jsou připraveny nám kdykoli poskytnout svoji energii z této i dalších dimenzí a proto je Shamballa nazývána jako multidimenzionální systém léčení. Léčíte pomocí energií jak z této, tak z druhých dimenzí.

Po zasvěcení budete procházet velmi silnou očistou a duchovním růstem. Budete vnímat staré věci, které již nepotřebujete a lehce je opustíte.

12 dimenzí Shambally:

12 aktivací, zasvěcení pro 12 dimenzionálních úrovní a každá úroveň disponuje jednou vibrací Shambally. Shamballu 12D podporují: Saint Germaina, Wotona, Djwahl Khula, Matka Marie, Kwan Jin, kolektivní vědomí Lordů a Ladies z Shambally, andělů, archandělů a našich nebeskych bratrů a sester.

Podmínkou zasvěcení je Shamballa 1024, 2002 a 3158


Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

Cena a platba:


Cena zasvěcení všech 12 stupňů je: 4000,-Kč

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Informace pro zasvěcení:

Po telefonické dohodě budete dálkově zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční hodinu. Objednávky jedině telefonicky, stači prozvonit, zavolám zpět. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku

Nahoru