Shamballa 1024

Shamballa 1024 je systém energií, se kterým pracujeme na této planetě od roku 2003. Slučuje v sobě několik typů energie: Univerzální životní energii, Mahatma energii, Energii Nanebevzatých mistrů.

Shamballa pomáhá k léčení lidí vibrujících ve vyšších oktávách. Její energie dobře pomáhají při vzestupu do 4. a 5. dimenze.

Umí osvobodit od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení, jednání, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje nové řetězce DNA a napravuje pokřivené kódy DNA.

Shamballa umí léčit nemoci, které Reiki léčit neumí, je silnější, výrazná a krásná. Zatím co žijeme v 3D (Reiki) Shamballa a její symboly se pohybují v dimenzi 5D!

Při práci s Shamballou nepotřebujete používat symboly, neboť ty již máte vložené do aury vaším mistrem při zasvěcení do jednotlivých stupňů - Levelů.

Shamballa má čtyři stupně, které se nazývají „Level“. V každém Levelu obdrží žák při zasvěcení určitý počet symbolů do aury:

  • Level 1 - 256 symbolů – léčení sebe
  • Level 2 – 512 symbolů – léčení druhých, zvířat, květin, a na dálku
  • Level 3 – 768 symbolů - obsahuje zasvěcení do léčivých energií archanděla Metatrona – napojení na zdroj
  • Level 4 –1024 symbolů – mistrovský stupeň, předávání Shambally dalším klientům, čištění karmy, vlastní vývoj.

Zasvěcení probíhá na dálku.

Pro koho je zasvěcení vhodné

Vzhledem k tomu, že Shamballa je velice silná energie, je dobré již s energiemi trochu umět pracovat. Mistr pozná, do jakého stupně je žák připraven se nechat zasvětit. (je třeba mít minimálně Reiki 2). Pokud je žák připraven, sám si o zasvěcení svého mistra požádá.

 

TypCena
Level 1 1 000,-Kč
Level 2 1 000,-Kč
Level 3 2 000,-Kč
Level 4 2 000,-Kč
Při zaplaceníí všech 4 levelů najednou je cena 5 000,-Kč

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a platbě e-mailem.

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Informace pro zasvěcení

Po telefonické dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

Nahoru