Dětská Reiki

Od roku 2000 se rodí tzv. Indigové děti, jejich vývoj je rozdílný od našeho. Jsou velmi hyperaktivní, chytré, šikovné, každý rodič má pocit, že vychovává malého genia. Tyto děti jsou velmi citlivé a vnímají své okolí velmi jemně. Jejich výchova, pokud je rodič vnímavý, je snadnější, pokud dětem nelžeme, dodržujeme určité výchovné zásady a netrestáme je nespravedlivě.

Tyto děti se již rodí zasvěcené do Reiki a proto je možné jejich vnímání, citlivost a intuici podpořit. Děti mezi 0-4 rokem je možné „usadit v jejich energiích“, jsou potom mnohem citlivější, ale i zdravější a vyrovnanější.

Po dohodě s rodičem je možné zasvětit i miminko. tím ho posílit a dát mu ochrany tak, aby se energie udržely. Podmínkou je, aby byl jeden z rodičů do Reiki již zasvěcen.

Pro děti od 4 let lze udělat dětské zasvěcení na dálku (stačí poslat fotografii a datum narození dítěte). Děti je nejlépe zasvětit když spí, přijímají energie velmi citlivě. Může se stát, že dítě bude mít reakci na zasvěcení (každý prochází po zasvěcení 21 dní očistným procesem). U dětí se může projevit větší živostí, únavou, neklidem, nebo mírným nachlazením.

Pro koho je zasvěcení vhodné

Pro všechny děti, kde je jeden z rodičů již do Reiki zasvěcen. Zasvěcení je vhodné pro často nemocné děti, jejich zdravotní stav se potom upraví.

TypCena
Zasvěcení na dálku, nebo na blízko: dítě 0 – 4 roky zdarma
Zasvěcení na dálku dítě 4 – 10 let 300,-Kč
Děti starší 10 let zasvěcení na dálku jako dospělí

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Nahoru