Ra Sheeba

Velmi silné energie- mnohem silnější než Reiki – jsou to energie božstev egyptského boha Slunce Ra, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců.

Původ energie je v Egyptě, kde na tuto energetickou úroveň se dostávali pouze někteří strážci a se samotnou energií pracoval pouze faraon.

Ra-Sheeba je síla proudící do našeho těla i duše. Léčení pomocí Ra-Sheeby probíhá působením na čakry, mění naše elektromagnetické pole, DNA, zvyšuje nám vibrace a světlo ve všech tělech.

Po zasvěcení se mění klientům barvy aury často na zlatou, bílou a světle zelenou. Zvyšují se léčitelské schopnosti, mění se DNA a dál se zvyšují spirituální schopnosti zasvěcence.

Sheeba je v překladu sexuální a léčivá energie, která nám ukazuje cestu k bohu Ra.

Ra je cesta k bohu – energie centrálního slunce.

Pro koho je zasvěcení vhodné

Velká síla této energie trochu varuje. Správně by měl být zasvěcen pouze mistr Reiki, nebo Karuny, ale někdy zvládne tuto energii i absolvent Reiki 2. Vhodné být absolvent kurzu Kundalini Reiki, nebo Shamballa.

Je dobré vždy individuálně adepta vyhodnotit.

  1. stupeň – se zasvěcením do systému získáte 12 symbolů
  2. stupeň - se zasvěcením do systému získáte dalších 11 symbolů a učení o tom, jak zasvětit své klienty – pouze pro mistry učitele.

Zasvěcení probíhá na dálku.

TypCena
1. stupeň uživatelský 2 200,-Kč
2. stupeň mistrovský 2 200,-Kč

Skripta i certifikát obdržíte e-mailem.

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Informace pro zasvěcení:

Po dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

Nahoru