Isis Seichim velmistr

Isis Seichim - velmistr je egyptský systém, který navazuje na linii Isis Seichim, je pokračováním mistrovství Isis Seichim Reiki.

Linie velmistra Isis Seichim obsahuje úvod do egyptských mystérií a k tomu celkem 5 symbolů, které minimálně 5x zvyšují potenciál energie Isis Seichim. Zvýší se tak schopnost odpouštění sobě i druhým a dojde k většímu otevření srdečního centra.

Symboly

  1. symbol - symbol pro čištění problémů a bloků z minulosti i přítomnosti. Zesiluje se původní síla Isis Seichim pětinásobně, u některých jedinců i vícenásobně (podle duchovního vývoje)
  2. symbol - symbol transformace, dodává moc k rozhodnutí o "životě", umožňuje větší seberealizaci, zvýší se proces "uvědomování si".
  3. symbol - symbol ochranný, který napomáhá nalezení pevnosti v lásce a k dalšímu duchovnímu růstu; ochraňuje toho, kdo jej používá.
  4. symbol - usmiřuje s jinými lidmi; také symbol krásy, protože zesiluje a prohlubuje naše cítění a pochopení pro krásu, prohlubuje i schopnost intuice;
  5. symbol - nejvyšší symbol v Isis Seichim, symbol radosti

Linie obsahuje celkem 5 zasvěcení s odstupem 3 - 7 dní, podle dosažených osobních vibrací. Dále obdržíte elektronický manuál a certifikát.

Zasvěcení probíhá na dálku.

TypCena
Velmistr Isis Seichim (celkem 5 zasvěcení) - zasvěcení na dálku 4500,-Kč

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Pro koho je zasvěcení vhodné:

Velmistra Isis Seichim mohou absolvovat pouze Mistři/Učitelé Isis Seichim reiki, protože tato linie je pokračováním a rozšířením mistrovství v Isis Seichim reiki.

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení e-mailem.

Informace pro zasvěcení:

Po telefonické dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

Nahoru