Isis Seichim

Isis Seichim vznikla ze Seichim Reiki a z praktik kultu Egyptské léčitelky - bohyně Isis. Bohyně Isis je jednou z nejvýznamnějších egyptských bohyní, zmínky o ní najdeme již v hrobech králů pohřbených v době 2 300 let před naším letopočtem.

Isis Seichim je již dlouho praktikovaná energie. Je zmíněna i v Egyptské knize mrtvých, a v dalších starých egyptských spisech. Pravděpodobně je nejstarším druhem nám známých energií Reiki. Isis Seichim je skutečným energetickým "nakopnutím".

Isis Seichim je ženská energie s mateřským instinktem a ochranou.

Zasvěcení do Isis Seichim je vynikajícím doplněním léčitelské praxe, duchovního vzestupu i práce s elementy (země, oheň, voda a vzduch). Vzhledem k tomu, že Isis ochraňovala svého syna Hora, říká se, že je ochránkyní všech dětí a žen.

Isis a bohyně Neith, Nephtys a Selkat často střeží jako ochranné bohyně sarkofágy zemřelých. Jsou přitom zobrazené s ptačími křídly, které obsahují čtyři rohy sarkofágu.

V Isis Seichim se učíte 15 symbolů, které mnohonásobně zesilují energie. Jsou vynikající pro - odpuštění, posílení konkrétní situace, zpracování energií minulých životů a karmy, rozpuštění energetických blokád, vyrovnanost a další.

Zasvěcení probíhá na dálku.

TypCena
Zasvěcení uživatel 1. Stupeň 2000,-Kč
Zasvěcení 2. Stupeň/Učitel 1500,-Kč

Při platbě na účet dejte jako variabilní symbol vaše telefonní číslo. Číslo účtu:

Fio banka, č.ú.: 2500353733/2010

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Pro koho je zasvěcení vhodné

  • Do Isis Seichim 1 může být zasvěcen již absolvent Reiki 2
  • Do Isis Seichim 2/učitel může být zasvěcen pouze mistr Reiki/učitel

Skripta i certifikát obdržíte po zasvěcení a zaplacení na účet e-mailem.

Informace pro zasvěcení:

Po telefonické dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

Nahoru