Automatická kresba

Automatickou kresbu dělám při osobní konzultaci, nebo na dálku dle fota

Automatickou kresbu používám tehdy, potřebuji li zjistit energetický stav klienta. Je vhodné ji udělat před prvním sezení energií a potom na posledním sezení. Zde se krásně pozná změna energetického systému, čakry jsou uvolněné.

Praktikuji to tak, že první kresbu má klient u sebe a já se na ní podívám, až po nakreslení druhé kresby po několika terapiích (několika týdnech). Sama bývám zvědavá, jaký rozdíl bude.

Pomocí automatické kresby se napojím na energetický a psychický stav klienta. Před malováním si prohlédnu jeho auru a potom moje ruka sama běhá po papíru. Nákres několika obrázků vidíte pod textem.

Z kresby poznám, kde jsou psychické bloky, tělesné bolesti, kolik má klient energie, kde je zablokovaná. Mohu klienta upozornit na zdravotní problém (pokud jej vidím) a poslat jej na vyšetření k lékaři.

Kresba mi také napoví něco o karmických záležitostech, které blokují další duchovní vývoj klienta. Doporučím, jak se uvolnit a jak tyto věci lze vyčistit. Jak na sobě může pracovat. Některé záležitosti řeším a čistím pomocí rituálů, bylin, nebo doporučím další terapie, nebo mé kolegy.

Co se týká budoucnosti, vidím, zda nastane velká změna, nebo bude klient v klidu. Budoucnost řeším víc pomocí karet.

Pokud je u klienta přivtělená bytost, pomocí automatické kresby ji odhalím a pak řešíme, zda a jak ji odstraníme.

Cena automatické kresby osobně i na dálku: ZDE

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Nahoru