Automatická kresba

Automatickou kresbu používám tehdy, potřebuji li zjistit energetický stav klienta. Je vhodné ji udělat před prvním sezení energií a potom na posledním sezení. Zde se krásně pozná změna energetického systému, čakry jsou uvolněné.

Praktikuji to tak, že první kresbu má klient u sebe a já se na ní podívám, až po nakreslení druhé kresby po několika terapiích (několika týdnech). Sama bývám zvědavá, jaký rozdíl bude.

Pomocí automatické kresby se napojím na energetický a psychický stav klienta. Před malováním si prohlédnu jeho auru a potom moje ruka sama běhá po papíru. Nákres několika obrázků vidíte pod textem.

Z kresby poznám, kde jsou psychické bloky, tělesné bolesti, kolik má klient energie, kde je zablokovaná. Mohu klienta upozornit na zdravotní problém (pokud jej vidím) a poslat jej na vyšetření k lékaři.

Kresba mi také napoví něco o karmických záležitostech, které blokují další duchovní vývoj klienta. Doporučím, jak se uvolnit a jak tyto věci lze vyčistit. Jak na sobě může pracovat. Některé záležitosti řeším a čistím pomocí rituálů, bylin, nebo doporučím další terapie, nebo mé kolegy.

Co se týká budoucnosti, vidím, zda nastane velká změna, nebo bude klient v klidu. Budoucnost řeším víc pomocí karet.

Pokud je u klienta přivtělená bytost, pomocí automatické kresby ji odhalím a pak řešíme, zda a jak ji odstraníme.

Cena automatické kresby osobně i na dálku: ZDE

Podívejte se jak vše funguje ZDE

Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Nahoru